10 miljoni klientu novērtē LG ledusskapjus ar Inverter Linear Compressor tehnoloģiju

LG Electronics (LG) kārtējo reizi demonstrēja savu vadošo pozīciju sadzīves tehnikas tirgū, paziņojot par vairāk kā 10 miljonu ledusskapju ar Inverter Linear Compressor tehnoloģiju pārdošanu kopš 2001. gada. 2001. gadā LG prezentēja pasaulē pirmo ledusskapi, kas darbojās ar Inverter Linear Compressor tehnoloģijas palīdzību un turpināja šīs tehnoloģijas uzlabošanu līdz pat šai dienai. 2007. gadā LG pārdeva vienu miljonu ledusskapju, aprīkotus ar Inverter Linear Compressor. 2001. gadā šis skaitlis tika palielināts līdz 5 miljoniem, un šomēness tas beidzot sasniedza 10 miljonus. Ar spēcīgiem rezultātiem premium ledusskapju tirgos Korejā, Ziemeļamerikā, Eiropā un NVS valstīs, LG prognozē vēl 2 miljonus Inverter Linear Compressor ledusskapju pārdošanu līdz 2014. gada beigām.

used-GSMO_HA-Lifestyle-images_0000_Lifestyle-Image(1)_HA_REF_Omega6_with-Hygiene-Filter_Scene-2-1_Model-A

Šī gada sākumā, Inverter Linear Compressor tehnoloģiju testēja viena no Eiropas lielākajām un visvairāk respektētajām tehnoloģiju iestādēm – Elektrisko, elektronisko un informāciju tehnoloģiju asociācija (EEITA). LG tehnoloģija izmanto taisna virzuļa motoru parasta virzuļdzinēja vietā, kas samazina iekšējo berzi. Šī tehnoloģija ļauj palielināt ledusskapja izturību un darbības ilgumu, vienlaicīgi samazinot trokšņa līmeni. LG ledusskapji ar Inverter Linear Compressor tehnoloģiju ir apmēram 32% energoefektīvāki[1] par standarta virzuļdzinēja kompresoriem un spēj būtiski samazināt elektrības rēķinu. Papildus, EEITA konstatēja, ka LG ledusskapji ir ap 25% klusāki[2] salīdzinājumā ar citiem ledusskapjiem, kas darbojas uz virzuļdzinējiem un par 64,2% samazinātā iekšējā berze[3] ļauj tiem sasniegt 20 gadu darbības laiku­.

Papildus Inverter Linear Compressor tehnoloģijai, LG Door-in-Door™ funkcija padara piekļūšanu bieži izmantojamiem produktiem vienkāršāku, vienlaicīgi novēršot aukstā gaisa izkļūšanu, kad tiek atvērtas ledusskapja durvis. Tieši šī tieksme pēc inovācijām ļāva LG kļūt par pastāvīgu vārdu pasaules premium ledusskapju tirgū. LG ir tik pārliecināti par savu Inverter Linear Compressor tehnoloģiju, ka kopš 2009. gada piešķir tam 10 gadu garantiju.

“LG vienmēr ir centies piedāvāt saviem klientiem visattīstītākās un vislabāk strādājošas tehnoloģijas industrijā,” teica Jungs-il Parks (Young-il Park), LG ledusskapju nodaļas vadītājs. “Mūsu Inverter Linear Compressor tehnoloģija ir mūsu tieksmes pēc izcilības un tehnoloģiskas inovācijas rezultāts, un demonstrē LG vēlmi vadīt globālo premium ledusskapju tirgu.”

 

 

[1]    Balstoties uz EEITA testiem, kas salīdzina LG GBB530NSCXE modeļa ar Inverter Linear Compressor ikgadējo enerģijas patēriņu ar LG GBB530NSQWB modeļa ar Recipro Compressor, saskaņā ar ISO 15502 standartu. Enerģijas patēriņa samazinājums ir kompresora tipa un dizaina atšķirību rezultāts.

[2] Balstoties uz EEITA testiem, kas salīdzina augstāko skaņas līmeni kompresora darbības sākumā starp LG GBB530NSCXE modeli ar Inverter Linear Compressor tehnoloģiju un LG GBB530NSQWB modeli ar Recipro kompresoru, saskaņā ar iekšējiem testēšanas paņēmieniem. Skaņas samazināšana ir kompresora tipa un citu dizaina elementu izmaiņu rezultāts.

[3] Balstoties uz EEITA testiem, kas salīdzināja Inverter Linear Compressor un parastā LG virzuļdzinēja kompresora nodilumu.