Milzīgais LG 98 collu Ultra HD televizors tirdzniecībā Latvijā nonāks jau decembrī

LG Electronics (LG) paziņojis, ka 98 collas lielais Ultra HD televizors (modelis 98UB980V) tirdzniecībā Latvijā nonāks decembra sākumā. 98UB980V ir jaunākais premium klases papildinājums iespaidīgajam LG Ultra HD 2014.gada modeļu klāstam un piedāvā šobrīd tirgū labāko attēla kvalitāti, kas ir četras reizes detalizētāka salīdzinājumā ar Full HD un kuru papildina satriecoša Harmand Kardon skaņas sistēma, lietotājiem visdraudzīgākā Smart TV platforma un milzīgs ekrāns, kas rada patiesi kinematogrāfisku pieredzi mājas apstākļos.

98UB98-1

LG ULTRA HD televizors nodrošina 3840×2160 pikseļu izšķirtspēju ar In-Plane Switching (IPS) 4K paneļiem, kas sniedz unikālu krāsu precizitāti un pastāvīgi pirmšķirīgu krāsu kvalitāti, ar minimāliem krāsas kropļojumiem no praktiski jebkura skatu punkta. Savukārt True 4K Engine tehnoloģija likvidē gandrīz visas vizuālās kļūdas.

Šis premium klases ULTRA HD televizors lepojas ar padziļinātu un bagātīgu skaņu, ko nodrošina ULTRA Surround sistēma, kas izstrādāta sadarbībā ar audio produktu ražotāju Harmand Kardon. ULTRA Surround sistēma, kas ietver uz priekšu vērstus vairāku kanālu skaļruņus, kuri rada skaņu ar satriecošu skaidrību un precizitāti, ievērojami pastiprina skatītāja iegrimšanas sajūtu. Turklāt skaļruņi izbīdās un iebīdās, kad televizors tiek ieslēgts vai izslēgts, tādējādi neradot nepieciešamību pēc masīviem skaļruņiem vai vadiem.

98UB98-2Īpašu uzmanību vajadzētu pievērst 98UB980V dizainam. Milzīgais 16:9 ekrāns ar tikai dažu centimetru plānu rāmi piedāvā lietotājiem patiesi kinematogrāfisku pieredzi. Savukārt izbīdāmie skaļruņi un dažādās novietošanas iespējas – gan uz grīdas, gan uz sienas – padara šo televizoru par lielisku papildinājumu jebkurā interjerā.

98UB980V modelis ir aprīkots arī ar apbalvojums ieguvušo, vienkāršo un intuitīvo webOS Smart TV platformu. Sistēma nodrošina lietotājiem iespēju ātri un viegli pārslēgties starp dažāda veida saturu, pakalpojumiem un ierīcēm, izmantojot viegli lietojamo kontroles izvēlni. LG webOS arī piedāvā animētu tēlu vārdā BeanBird, kas sākotnējās uzstādīšanas procesu padara ātru un jautru, kā arī paskaidro visas televizora lietotājam draudzīgās funkcijas un kontroles iespējas.

WebOS platformas vienkāršību papildina LG Magic Remote tālvadības pults. Ierīce ir aprīkota ar valodas atpazīšanas funkciju, kas palīdz izpildīt komandas vienkārši, dabiski un interaktīvi. LG Magic remote iespējami četri kontroles veidi — balss (Voice), žesti (Gesture), norādīšana (Point) un ritināšana (Wheel) – kas padara to par vispilnīgāko universālo tālvadības pulti. Uzzīmējiet kanāla ciparu gaisā vai paritiniet taustiņu, lai pārslēgtu kanālu.

  • rs

    pēc 10 gadiem, pārdos 250collas