LG Electronics saņem desmit CES 2015 Inovāciju balvas

Patērētāju elektronikas asociācija (CEA) atzinusi LG Electronics (LG) izcilību dizaina un tehnoloģiju sasniegumos, piešķirot uzņēmumam 10 prestižas starptautiskās CES 2015 Inovāciju balvas. LG mājas izklaides, sadzīves tehnikas un mobilās ierīces saņēmušas 2015.gada CES Inovāciju balvas četrās kategorijās – sadzīves iekārtas, datoru perifērās ierīces, video displeji un bezvadu ierīces.

LG_flexible_OLED_TV_01

2015.gada CES Inovāciju balvu ieguvušo iekārtu vidū ir 77 collu izliektais 4K OLED televizors, ievērojamu atzinību saņēmušais LG G3 viedtālrunis un revolucionārais LG EcoHybrid veļas žāvētājs ar siltumsūkņa tehnoloģiju. Šis jau ir trešais gads pēc kārtas, kad LG OLED televizori un premium G sērijas viedtālruņi saņem CES Inovāciju balvas. Par pārējiem LG produktiem, kas ieguvuši 2015.gada apbalvojumus, tostarp 4K ULTRA HD un OLED televizoriem, datoru monitoriem un sadzīves iekārtām, tiks paziņots 2015. gada 7.janvārī, kad Lasvegasā norisināsies Starptautiskā CES izstāde.

“CES 2015 Inovāciju balvas, kas saņemtas vairākās produktu kategorijās, ir pierādījums LG zīmola solījumam – inovācijas labākai dzīvei,” norāda LG Electronics ASV struktūrvienības vadītājs Viljams Čū (William Cho). „CES izstādē mēs plānojam demonstrēt, kā šie revolucionārie, jaunie produkti spēj nevainojami iekļauties un uzlabot patērētāju dzīves.”

LG 77 collu ieliktais 4K OLED televizors nodrošina skatītājiem iespēju pielāgot izliekuma pakāpi atkarībā no skatītāju skaita vai aplūkojamā satura veida. Modernais 4K OLED televizors automātiski optimizē skaņas un attēla kvalitāti, lai pielāgotos izliekuma pakāpei.

LG_G3

LG G3 viedtālrunis ir viegli lietojams ar intuitīvu 5,5 collu Quad HD ekrānu un 13 megapikseļu OIS+ kameru, kas piedāvā Laser Auto Focus tehnoloģiju. Šī ierīce ir viens no kritiķu novērtētākajiem šī gada viedtālruņiem.

LG_DryerLG EcoHybridTM veļas žāvētājs, kas ieguvis ENERGYSTAR sertifikātu, apvieno tradicionālo žāvēšanu ar siltumsūkni, lai ar siltuma pārstrādi nodrošinātu enerģijas samazināšanu, sniedzot enerģijas ietaupījumu līdz pat 50% un neietekmējot tā veiktspēju.

CES Inovāciju balvas izceļ nozīmīgākos sasniegumus produktu dizainā un inovācijās, un tās ik gadu piešķir īpaši izraudzīta žūrija, kurā līdzdarbojas augsti novērtēti industrijas profesionāļi – dizaineri, inženieri, žurnālisti, kuri vērtē dažādus nominēto produktu aspektus, tostarp lietotāja vērtību, estētiku, inovatīvu dizainu un pienesumu dzīves kvalitātes uzlabošanai. Pēdējo desmit gadu laikā LG saņēmis vairāk nekā 150 CES Inovāciju balvas.