LG Display izstrādā viedtālruņu FHD LCD paneli ar pasaulē šaurāko – 0.7mm ekrāna apmali

LG Display, pasaules vadošais inovators displeja tehnoloģiju tirgū, paziņojis, ka izstrādāts 5.3 collu Full HD LCD viedtālruņu panelis ar pasaules šaurāko 0.7mm ekrāna apmali. Ar šo inovatīvo displeju LG Display turpina nodrošināt savu līdera pozīciju augstas izšķirtspējas liela izmēru mobilo displeju tirgū.

LGD1_worlds-narrowest-0.7mm-bezel-FHD-LCD-panel

“Ar augošu tendenci izmantot liela izmēra mobilo ierīču ekrānus, lietotāju pieprasījums pēc displejiem ar tievām malām aug, jo tas ļauj lietotājiem izmantot maksimāli lielu ekrāna platību, neko nezaudējot satveres un dizana ziņā,” saka Bjengs-kū Kims (Byeong-koo Kim), LG Display IT/Mobile nodaļas vice prezidents un vadītājs. “Pateicoties šī inovatīvā produkta priekšrocībām, LG Display turpinās noturēt līdera pozīciju augošajā liela izmēra viedtālruņu tirgū, uzturot klientu izvirzīto kvalitātes līmeni,” teica Kims.

Ekrāna apmales platums ir tikai 0.7mm displeja kreisajā un labajā malā, kas ir šaurākas pat par 0.8mm plato kredītkartes malu. Tik šauru apmali iespējams radīt, pateicoties LG Display “Neo Edge” moduļa apstrādes tehnoloģijai un pasaules pirmajai “Advanced In-Cell Touch (AIT)” moduļa tehnoloģijai.

LGD4_worlds-narrowest-0.7mm-bezel-FHD-LCD-panel

LG Display Neo Edge tehnoloģija izmanto līmvielu divpusīgās līmlentes vietā, lai piestiprinātu un hermetizētu visu paneļa mātes plates, apgaismošanas elementa laukumu un malas. Tā kā tiek likvidēts plastmasas panelis, kur tiktu pietiprināta plate un apgaismojuma elements, Neo Edge tehnoloģija ļauj sasnsiegt minimālu apmales platumu, vienlaicīgi saglabājot ūdens un putekļu izturību.

Līmes hermetizācija nodrošina arī aizsardzību pret oksidāciju, kas dažreiz notiek stika paneļa malās, kad tiek izmantota divpusēja līmlende. Papildus, šī tehnika paaugstina izturību, neskatoties uz šauro ekrāna malu, jo tā nodrošina lielāku elastīgumu, kad līmviela sacietē.

Uzņemuma AIT tehnoloģija, kas tika izstrādāta ekskluzīvi LG Display vajadzībām, gandrīz pilnībā samazina vajadzību pēc ekrāna apmales laukuma, jo skārienjūtīgais panelis ir iebūvēts LCD modulī. Šī tehnoloģija piedāvā plānu ierīces dizainu un lielisku satveri, tajā pašā laikā samazinot cenu, jo nav nepieciešams atsevišķs procesors skārienjūtīgajām funkcijām.

LG Display sāks produkta masveida ražošanu jau novembrī ar piegādi klientiem Ķīnā, kur ir liels pieprasījums pēc lieliem viedtālruņiem. Novembrī ar produktu iepazīstinās arī globālos patērētājus.