LG veļas mazgājamo mašīnu tirdzniecības apjoms pasaulē pārsniedz 20 miljonus vienību

LG Electronics (LG) pēdējo piecu gadu laikā pasaulē pārdevis vairāk nekā 20 miljonus veļas mazgājamo mašīnu, kas ir lielisks sasniegums un demonstrē kompānijas tehnoloģisko līderību veļas mazgājamo mašīnu tirgū. Šī sasnieguma pamatā ir LG novatoriskā 6 Motion Direct Drive tehnoloģija, kas nodrošina vislabāko mazgāšanu katram auduma veidam.

LG-F14U1JBS2-EUROPE-02

LG 6 Motion Direct Drive tehnoloģija pirmo reizi tika ieviesta 2009.gada oktobrī. 2013.gada oktobrī LG reģistrēja desmit miljonus pārdoto 6 Motion Direct Drive veļas mazgājamo mašīnu, bet šī mēneša sākumā jau 20 miljonus, kas nozīmē, ka katras astoņas sekundes pasaulē tiek pārdota viena LG veļas mazgājamā mašīna. Lai saglabātu līderpozīcijas šajā nozarē, LG dažādās pasaules valstīs iesniedzis 6 Motion Direct Drive tehnoloģijai aptuveni 150 patentu pieteikumus.

6 Motion Direct Drive tehnoloģijas pamatā ir sešas dažādas mazgāšanas kustības – šūpošana, filtrācija, berzēšana, viļāšana, burzījumu izlīdzināšana, kā arī pamat mazgāšana, kas padara veļas mazgāšanu vēl efektīvāku, nodrošinot piemērotāko mazgāšanas veidu katram audumam. Papildus uzlabotām rūpēm par audumu, maigās kustības arī rada mazāk krunkas un bojājumus. Veļas mazgājamās mašīnas darbina jaudīgs un moderns LG Inverter Direct DriveTM motors, kam tiek nodrošināta desmit gadu garantija.

LG-F14U1JBS2-EUROPE-01Korejas Tehnoloģiju attīstības institūts (KIAT) ir atzinīgi novērtējis LG 6 Motion Direct Drive tehnoloģiju, tai piešķirot Videi draudzīgas tehnoloģijas sertifikātu par atbalstu videi kaitīgo gāzu un izmešu samazināšanā. Pa šo gadu vien LG 6 Motion Direct Drive veļas mazgājamās mašīnas ir saņēmušas apbalvojumus un atzinības no patērētāju organizācijām Zviedrijā, Spānijā, Nīderlandē, Itālijā, Austrālijā un ASV. LG turpina ieviest dažādas jaunas tehnoloģijas, lai patērētājiem nodrošinātu ievērojamus laika un enerģijas ietaupījumus. Piemēram, LG revolucionārā TurboWashTM funkcija nodrošina iespēju mazgāšanas ciklus pabeigt 59 minūtēs[1] un arī samazināt enerģijas patēriņu pat par 15%, bet ūdens patēriņu par 40%[2].

 

 

[1] Pārbaudi veica Intertek laboratorija ar modeli F94933WHS, mazgāšanas cikls tika pabeigts 59 (± 5%) minūtēs. Uzstādījumi: kokvilnas cikls, TurboWashTM funkcija.

[2] Pārbaudi veica Intertek laboratorija ar modeli F94933WHS gan ar TurboWashTM, gan bez TurboWashTM funkcijas. Uzstādījumi: kokvilnas cikls, 40℃, 1400rpm, ar 1 kg ielādi.