LG Digital Cinema 4K monitors – nepārspējams displeja risinājums

LG Electronics (LG) prezentē jaunu 4K monitoru (modelis 31MU97), kas, sākot ar šo nedēļu, sāks nonākt globālajā pārdošanā. Jaunākās paaudzes LG 31MU97 apvieno Digital Cinema 4K (4096 x 2160) izšķirtspēju ar 31 collu IPS monitoru, lai radītu īpaši augstas izškirtspējas monitoru, kas atbilst Digital Cinema Initiative (DCI) standartiem. LG 31UM97 ir īpaši piemērots profesionāļiem, kam nepieciešams ikdienā strādāt ar pēc iespējas asākām bildes.

31MU97

Monitoram piemīt 4K ultra augstas kvalitātes izšķirtspēja un reālistiskās krāsas, kas ir lielisks risinājums fotogrāfiem, video redaktoriem un grafiskajiem dizaineriem. Monitora spēja attēlot piesātinātas un reālistiskas 10 bitu krāsas ļaus profesionāliem lietotājiem strādāt ar visaugstāko krāsu atbilstību, atvieglojot darbu un ļaujot sasniegt labākos rezultātus.

Monitora IPS displejs atbalsta vairāk kā 99 procentus no Adobe RGB krāsu diapozona toņiem un ļauj lietotājam izvēlēties no vairākiem krāsu režīmiem, lai atbilstu visam plašajam grafisko profesionāļu vajadzību klāstam. Monitora Dual Color Space ļauj attēlot divus krāsu režīmus vienlaicīgi, lai lietotāji varētu salīdzināt sava darba vairākus attēlojumus vienlaicīgi. Papildus, Cinema 4K monitors uzreiz ir gatavs aparatūras kalibrācijai, pateicoties LG ekskluzīvajai True Color Pro programmatūrai.

LG 31MU97 ir aprīkots ar vairākām unikālām augstas klases funkcijām, kas apmierinās pat visprasīgāko profesionāļu vajadzības. Video profesionāļi var rediģēt 4K saturu iedeālajā 4K Digital Standart izšķirtspējā bez attēla mērogošanas. Pateicoties DCI krāsu standartam, kas aptver 97 procentus no DCI-P3 krāsu spektra, video ir iespējams rediģēt bez kompormisiem krāsu attēlošanā. LG 31MU97 ir veidots ergonomiskā dizainā, kas piedāvā maksimālu ērtumu, ļaujot attēlot pēc iespējas lielāku attēla daļu uz ekrāna un minimizējot nepieciešamību pēc vilkšanas un ritināšanas.

“LG Digital Cinema 4K monitors dod uzņēmumam lielisku iespēju nostiprināt savu līdera pozīciju profesionālo monitoru tirgū,” teica Hjong-sei Parks, LG Electronics IT biznesa divīzijas vadītājs. “Šī monitora augsākās klases funkcijas un sastāvdaļas padara to par ideālo risinājumu tiem, kam vajag labāko monitoru ar mūsdienās iespējamo tehnoloģiju.”

LG 31MU97 būs pieejams sākot ar šo nedēļu ASV, Ziemeļkorejā, Vācijā, Austrālijā un Lielbritānijā, kam sekos Nīderlande, Spānija, Japāna un Polija novembra otrajā pusē. Par cenu un pieejamību Baltijas valstīs tiks paziņots atsevišķi.