LG ziedo divus tūkstošus viedtālruņus Apvienoto Nāciju Ebolas stabilizācijas kustībai

LG Electronics (LG) sniedz Apvienoto Nāciju (United Nations – UN) cīņai pret nāvējošo Ebolas vīrusu Rietumāfrikā, ziedojot divus tūkstošus viedtālruņus. Ziedotie LG viedtālruņi tiks izdalīti starp veselības aprūpes darbiniekiem un citu personālu, ko UN mobilizēja vīrusa skartajiem reģioniem, kuros ir kritiska nepieciešamība pēc palīdzības. Viedtālruņi nodrošinās ātru un efektīvu komunikāciju starp komandām, kas nodarbojas ar medicīnisko datu vākšanu, novērošanu un plānošanu. UN Humānās palīdzības koordinācijas birojs uzņemsies mobilo ierīču izplatīšanu.

LG_LOGO1

“Mēs ceram, ka mūsu ziedojums palīdzēs UN un nevalstiskajām organizācijām viņu cīņā par veselības aprūpes, ēdiena, drošības un sanitāro normu uzlabošanu,” stāsta Choong-hak Lee, LG vecākais viceprezidents un LG korporatīvās sociālās atbildības nodaļas vadītājs. “Šis ziedojums ir tikai daļa no LG nepārtrauktās misijas, kas paredz LG tehnoloģiju izmantošanu globālu problēmu risināšanā.”

Saskaņā ar Humānās palīdzības koordinācijas biroja datiem, lai atrisinātu neatliekamās humānās vajadzības, ko ir izraisījis Ebolas vīruss, ir nepieciešams viens miljards ASV dolāru. Kopš marta, kad slimības strauja izplatība sākusies Rietumāfrikā, gandrīz 5000 cilvēku ir inficējušies ar Ebolu un vairāk kā 2400 cilvēku ir miruši no vīrusa. LG un citu starptautisku partneru atbalsts ir kritisks UN cīņā par situācijas stabilizāciju.