Tirdzniecībā nonāk LG G Watch R viedpulkstenis

LG Electronics (LG) šodien paziņoja, ka no novembra sākuma tā jaunākā Android wear operētājsistēmas ierīce – LG G Watch R – nonāks tirdzniecībā Eiropā, tostarp tādās valstīs kā Francija, Itālija, Spānija un Lielbritānija, bet vēlāk arī Ziemeļamerikas, Āzijas un NVS tirgos. Nākamo nedēļu laikā klientiem atsevišķos tirgos tiks arī nodrošināta iespēja iegādāties G Watch R interneta veikalā Google Play. Par viedpulksteņa pieejamību Baltijas valstīs tiks paziņots atsevišķi.

LG G Watch R

LG G Watch R ir pasaulē pirmā pulksteņa veida nēsājama ierīce ar pilnībā apaļu plastmasas OLED (P-OLED) ekrānu, līdz ar to ierīce var lepoties ar izsmalcinātu dizainu, kas atgādina tradicionālu rokas pulksteni. Ierīces 1,3 collu pilnībā apaļais P-OLED ekrāns nodrošina dabisku un precīzu attēlu no jebkura skatu punkta pat spožā saulesgaismā.

LG G Watch R ir klasisks dizains, kas ietverts izturīgā nerūsējošā tērauda un alumīnija rāmī, un tas aprīkots ar izturīgu 410mAh akumulatoru. Ierīce nodrošina optimālu veiktspēju ar jaudīgo, taču enerģiju taupošo 1.2GHz Qualcomm® Snapdragon™ 400 procesoru, kā arī 4GB atmiņas kapacitāti un 512MB operatīvo atmiņu. Ar IP67 reitingu LG G Watch R ir pilnībā pasargāts no putekļiem un spēj vienu metru zem ūdens darboties līdz pat 30 minūtēm. Turklāt ierīci iespējams aprīkot ar jebkuru 22 milimetru platu siksniņu, tādējādi sniedzot iespēju lietotājam personalizēt viedpulksteni.

LG G Watch R

LG G Watch R piedāvā sešus jaunus, iepriekš lejupielādētus pulksteņu ciparnīcu veidus un uzlabotu enerģijas taupīšanu darbības režīmā. Atjauninājums Android wear operētājsistēmai nodrošinās LG G Watch R ar vēl vairāk funkcijām, tostarp mūzikas atskaņošanu bez interneta pieslēguma. Atjauninājumi tiks nodrošināti nemanāmi ar viedtālruņa palīdzību un īpašnieka atļauju.

LG G Watch R

„G Watch R atspoguļo LG apņemšanos apvienot formu un funkcionalitāti perfektā saskaņā, un radīt ierīci, kas ne tikai labi izskatās, bet, svarīgākais, piedāvā tehnoloģijas, kas padara dzīvi krietni ērtāku,” norāda LG Electronics Mobile Communications Co. prezidents un vadītājs Junseks Parks.

Lai aplūkotu ierīces papildu attēlus un video, lūdzu, apmeklējiet www.lg.com/global/gwatch/r

LG G Watch R

LG G Watch R galvenās specifikācijas:

 • Čipkopa: 1.2 GHz Qualcomm® Snapdragon™ 400
 • Operētājsistēma: Android wearTM
 • Displejs: 1.3 collas P-OLED Display (320 x 320)
 • Atmiņa: 4GB eMMC/       512MB RAM
 • Akumulators: 410mAh
 • Sensori: 9-Axis (Gyro / Accelerometer / Compass), Barometer, PPG
 • Krāsas: melns
 • Citas īpašības: putekļu un ūdens izturīgs
 • Jānis Yxyss

  Atkal būs kā ar G Watch, kas saprot tikai angļu valodu?