Elegantā LG Sound Bar sistēma ar bezvadu zemfrekvences skaļruni un Bluetooth audio straumēšanu pieejama Latvijā

LG Electronics (LG) paziņo par plānās un elegantās audio sistēmas Sound Bar (modelis NB5540) pieejamību Latvijā. NB5540 piedāvā nepieredzētu audio izsmalcinātību minimālistiskā dizainā. Šī uz sienas uzstādāmā, televizora platuma audio sistēma sastāv no četriem atsevišķiem skaļruņiem, kas rada īpašu skaņas dziļumu, kamēr bezvadu zemfrekvences skaļrunis pastiprina skaņu ar spēcīgu basu. Maksimālai veiktspējai un ērtībām Sound Bar nodrošina HDMI kanālu, lai radītu augstas kvalitātes audio, kamēr uz televizoru tiek raidīts HD video.

GSMO_HE-lifestyle-images_0000_Lifestyle-Image(1)_HE_AV_Sound-Bar_Scene-2NB5540 ir lielisks papildinājums mūsdienīgajiem, plānā korpusa televizoriem ar vismaz 47 collu lieliem ekrāniem, pateicoties audio sistēmas minimālistiskajam dizainam un spodrajai tumšā sudraba apdarei. Sistēma ir lielisks papildinājums LG premium platekrāna televizoriem, nodrošinot 4.1 kanālus un 320 vatu spēcīgu izeju, pašai ierīcei esot vien 35mm plānai. Neskatoties uz zemprofila korpusu, NB5540 rada bagātīgu, istabu piepildošu skaņu, pateicoties divu uz priekšu un divu uz aizmuguri vērstu kanālu konfigurācijai, tādējādi padarot to par ideālu premium audio risinājumu kompaktām telpām. Ierīce arī aprīkota ar Hi-Fi DAC un Analog Class D pastiprinātāju, lai nodrošinātu labāko HD audio kvalitāti, samazinot detaļu zudumu un radot skaidru, dabisku skaņu.

NB5540_1230_topNB5540 atbalsta HDMI ar Audio Return Channel (ARC) funkciju, nodrošinot iespēju to savienot ar televizoru tikai ar vienu kabeli. Pateicoties HDMI, šī audio sistēma spēj straumēt filmas un televīzijas šovus. Tāpat sistēma nodrošina Bluetooth savienojumu, piedāvājot ērtu bezvada audio straumēšanu no tādām viedajām ierīcēm kā Smart TV televizori vai viedtālruņi. NB5540 iespējams uzstādīt uz sienas vai novietot jebkurā istabas vietā, sniedzot mājokļa īpašniekiem plašas uzstādīšanas izvēles iespējas.