LG SoundPlate – jaudīgs ALL-IN-ONE mājas izklaides risinājums

LG Electronics (LG) prezentējis savu tehnoloģiski attīstītāko audio sistēmu, kas radīta platekrāna televizoriem – SoundPlate LAB540. Optimizēts, lai garantētu lielisku mājas izklaidi, jaunais SoundPlate rada bagātu audio vidi ar 4.1 kanālu skaņu, 320W audio jaudu un bezvadu sabvuferi. Papildus, LAB540 atbalsta Blu-ray atskaņošanu, Smart TV funkcionalitāti un vairumu savienošanas iespēju, piemēram, Bluetooth un HDMI. Esot tikai 39.5mm augsts, LG SoundPlate ir ideālais papildinājums platekrāna televizoriem ar 32 līdz 55 collu ekrāniem.

image002LAB540 atsakņo piesātinātu un skaidru skaņu uz visām pusēm, lai nodrošinātu elpu aizraujošu audio pieredzi. Iebūvētais 3D Surround procesors ļauj plānajam SoundPlate radīt neticami autentisku un dabīgu skaņas vidi, kas paaugstina lietotāja imersijas sajūtu. Papildus, tas piedāvā trīs optimizētus režīmus — Standarta, Mūzikas un Kino, kuriem var piekļūt ar vienas pogas nospiešanu.

SoundPlate LAB540 pārvērš parastu platekrāna TV par pilnvērtīgu izklaides centru ar iebūvētu 3D Blu-Ray atskaņotāju un LG Smart TV funkcijām. Iebūvēties Wifi un Bluetooth ļauj straumēt digitālo mūziku no jebkura viedtālruņa un planšetdatora. Savukārt SoundPlate bezvadu sabvuferis sniedz klausīšanās baudu bez traucējošiem un vizuāli nepievilcīgiem vadiem.

image003Pateicoties audio straumēšanas iespējai uz jebkuru viedtālruni, Private Sound Mode 2.0 ir lielisks risinājums satura baudīšanai ar austiņu palīdzību, lai, netraucējot apkārtējos, nevajadzētu samierināties ar mazāk kvaliatīvu skaņu. Vēl jo vairāk, LG AV Remote aplikācija ļauj pārvaldīt visu mājas izklaides ekosistēmu ar jebkura viedtālruņa vai planšetdatora palīdzību.