Jaunākās paaudzes LG izliektais ULTRA HD televizors nonāks tirdzniecībā Latvijā jau oktobrī

LG Electronics (LG) šodien paziņoja par jaunākās paaudzes izliektā ULTRA HD televizora (modelis UC970V) pieejamību Latvijā šī gada oktobra sākumā. Jaunais modelis tiks piedāvāts ar 55 un 65 collu lieliem ekrāniem. UC970V piedāvā vienreizēju skatīšanās kvalitāti ar attēliem, kas ir tik bagātīgi ar detaļām un krāsām, ka tos viegli sajaukt ar realitāti, kamēr izliektais ekrāns nodrošina plašāku skatīšanās leņķi.

TV_UC9700Izliektais LG ULTRA HD televizors nodrošina 3840×2160 pikseļu izšķirtspēju ar In-Plane Switching (IPS) 4K paneļiem, kas sniedz unikālu krāsu precizitāti un pastāvīgi pirmšķirīgu krāsu kvalitāti, ar minimāliem krāsas kropļojumiem no praktiski jebkura skatu punkta. Turklāt, UC970V piedāvā kvalitātes uzlabošanas tehnoloģiju, kas pārvērš SD, HD vai Full HD saturu tuvu Ultra HD kvalitātei. True 4K Engine likvidē gandrīz visas vizuālās kļūdas.

Kamēr ULTRA HD nodrošina vienreizēju attēla kvalitāti, izliektais ekrāns paceļ lietotāja skatīšanas pieredzi jaunā līmenī. Ekrāns „aptinas apkārt” skatītājam, sniedzot stabilitātes un attēlā iegrimšanas sajūtu kā amfiteātrī. Turklāt acu attālums no ekrāna centra un katras ekrāna malas nav ievērojami atšķirīgs, pateicoties izliektā ekrāna pakāpeniski izliektajai formai, tādējādi būtiski uzlabojot skatīšanās leņķi.

UC970V var lepoties ar ULTRA Surround skaņas sistēmu. Uz priekšu vērstā, vairāku kanālu skaļruņu sistēma, nodrošina skaņu ar pārsteidzošu skaidrību un precizitāti.

65UC97-1Vienkāršā un intuitīvā webOS Smart TV platforma, kas ir būtiska LG Smart+TV sastāvdaļa, ir svarīga ieliekta ULTRA HD televizora sastāvdaļa. Tās vieglā lietošana padara satura meklēšanu un aplūkošanu, savienošanu ar citām ierīcēm un pat sākotnējo uzstādīšanas procesu, neiedomājami vienkāršu. Pirmajā reizē, kad lietotājs ieslēdz ar WebOS aprīkotu LG Smart TV, uz ekrāna parādās animēts personāžs ar nosaukumu BeanBird, kas palīdz ar televizora savienošanas un uzstādīšanas procesu. Turklāt jaunā platforma atvieglo izstrādātājiem iespējas radīt aplikācijas un veicina LG Smart TV savienojamību ar citām ierīcēm.

WebOS platformas vienkāršību papildina LG Magic Remote tālvadības pults. Ierīce ir aprīkota ar valodas atpazīšanas funkciju, kas palīdz izpildīt komandas vienkārši, dabiski un interaktīvi. LG Magic remote iespējami četri kontroles veidi — balss (Voice), žesti (Gesture), norādīšana (Point) un ritināšana (Wheel) – kas padara to par vispilnīgāko universālo tālvadības pulti. Uzzīmējiet kanāla ciparu gaisā vai paritiniet taustiņu, lai pārslēgtu kanālu.