LG Display sāk pasaulē pirmo apaļo OLED displeju masu produkciju

LG Display, pasaules vadošais inovators displeju tehnoloģijās, ir sācis pasaulē pirmo apaļo Plastic OLED (P-OLED) displeju masu ražošanu. Progresīvais displejs tiks izmantots LG G Watch R, kas tika prezentēts izstādē IFA 2014 Berlīnē, atklājot jaunu pārnēsājamo ierīču ēru un piešķirot šādām ierīcēm inovatīvu un gaumīgu dizainu.

LGD circular P-OLED1Jaunais, inovatīvais displejs ir ideāli apaļas formas (1,3 collas diametrā) un ļauj LG G Watch R atspoguļot pilnu pulksteņa ciparnīcu, tajā pašā laikā atvieglojot lietošanu, jo ekrāna izmērs ir par 57 procentiem lielāks, salīdzinot ar tāda paša izmēra kvadrāta displejiem. Pasaules pirmais P-OLED ir īpaši plāns – 0,6 mm un piemērots pārnēsājamām ierīcēm. Ar 320X320 izšķirtspēju, LG Display revolucionārais displejs sasniedz 100 procentu krāsu gammu, 300 nit maksimālo spilgtumu un neierobežotu kontrasta attiecību, lai uzlabotu lietotāju pieredzi.

LG Display mērķis ir veidot oriģinālas pārnēsājamās ierīces, ļaujot ekrānam būt ieslēgtam visu laiku, tajā pašā laikā izmantojot pēc iespējas mazāk enerģijas ar Power Save Mode (PSM), kas ļauj ekrānam saglabāt to pāsu izšķirtspēju pat bez enerģijas pievades no iebūvētas enerģijas shēmas.

LGD circular P-OLED3LG Display spēj īstenot pasaulē pirmo apaļo P-OLED displeju masu ražošanu, pateicoties apaļas maskas izstrādei, kas ļauj organiskiem materiāliem tikt uzklātiem vienlaicīgi, un jaunam ražošanas procesam, kas uzlabo uzklāšanas effektivitāti ar precīzu lāzera griešanas un apstrādes tehnoloģiju.