LG aizsāk bezvadu putekļu sūkšanas ēru ar jauno CORDZERO sēriju

LG Electronics (LG) elektronikas izstādē IFA 2014 atklāja savu jauno CordZero™ premium klases bezvadu putkeļu sūcēju sēriju. LG CordZero™  piedāvā jaudīgu un ērtu tīrīšanas pieredzi bez laika izniekošanas. Ar tādām funkcijām kā PowerPack™, Smart Inverter Motor™ un RoboSense™, LG CordZero™  sērija mainīs patērētāju priekšstatu par mājas uzkopšanu.

CordZero

CORDZERO™ : Atbrīvojies no vada, saglabā jaudu

LG CordZero™ ir jauns bezvadu  tvertnes veida putekļu sūcējs, kas uzstāda jaunu standartu ērtībā, atbrīvojoties no vadiem, kas ir visu laiku jasprauž iekšā un ārā, kā arī ļauj lietotājam iztīrīt vairākas istabas bez vadu pārspraušanas vajadzības. CordZero™ piedāvā inovatīvu iebūvētu litija bateriju PowerPack™, kas sniedz 200W lielu sūkšanas jaudu un ļauj putekļu sūcējam darboties līdz 40 minūtēm bez apstājas.  CordZero™ izmanto LG Smart Inverter Motor™, kas garantē maksimālu jaudu ar augstu efektivitātes pakāpi kompaktā izmērā . LG Smart Inverter Motor™ ir par 28 procentiem mazāks, 22 procentiem vieglāks un 13 procentiem efektīvāks par tradicionālajiem putekļu sūcēju motoriem. LG ir tik  pārliecināti par šo tehnoloģiju, ka tai dota 10 gadu garantija.

Ar LG unikālo RoboSense™ tehnoloģiju, CordZero™ ir pasaulē pirmais putekļu sūcējs, kas “vēro” lietotāju un seko tam, ieturot noteiktu distanci ar motorizētu riteņu palīdzību. CordZero™ ir arī aprīkots ar LG piederošo KOMPRESSOR™ tehnoloģiju, kas ir pasaules pirmā motorizētā putekļu kompresijas sistēma, kas uzsūc pudekļus un citus netīrumus un sakompresē tos mazās vienībās, lai putekļu sūcēja tīrīšanai nebūtu nepieciešams maiss un tā būtu higieniskāka.