LG prezentē jaunāko energoefektīvo ledusskapju sēriju izstādē IFA 2014

LG Electronics (LG) prezentējis jaunāko energoefektīvo ledusskapju sēriju izstādē IFA 2014 Berlīnē, Vācijā, piedāvājot plašu modeļu klāstu, kas ir speciāli izstrādāti atbilstoši Eiropas energoefektivitātes un ērtuma standartiem. Revolucionārie LG ledusskapji palīdz ilgāk saglabāt ēdienu svaigu un padara pārtikas uzturēšanu vieglāku un ērtāku.

Premium-Multi-Door-(model-GMJ916NSHV)_2

Augsta līmeņa enerģijas taupīšana ar LG revolucionāro Inverter Linear kompresoru

Ar neticamu Total No Frost A+++ -20% enerģijas patēriņa reitingu, LG ledusskapji ar apakšējo saldētavu ir industrijas līderi efektivitātē. Tik nepārspējama efektivitāte tiek panākta ar inovatīvā Inverter Linear kompresora palīdzību, kas izmanto lineāru virzuļmotoru, nevis tradicionālo virzuļdzinēju, kā rezultātā tika samazināta iekšējā berze un skaļums, kā arī palielināta ilgtspēja un izturība. VDE veiktajos testos LG ledusskapji ar Inverter Linear kompresoru tehnoloģiju demonstrēja par 32 procentiem lielāku energoefektivitāti nekā tie, kas bija aprīkoti ar standarta virzuļkompresoriem, kas ļauj būtiski ieekonomēt uz elektrības rēķiniem. Papildus, VDE  secināja, ka LG ledusskapis ir līdz pat 25 procentiem klusāks, un, pateicoties augstajai izturībai, LG Inverter Linear kompresoram piešķirta 10 gadu garantija.

Gudrāka uzglabāšana

Plānāka insulācijas siena ļauj jaunajam LG četru durvju ledusskapim palielīties ar iespadīgu ietilpību. Centrālais nodalījums, kas parasti ir sastopams divu durvju ledusskapjos, ir ticis izņemts, kas ļauj ledusskapim radīt vēl vairāk vietas ēdienu un dzērienu uzglabāšanai. Vēl jo vairāk, ērtību palielinošā Smart Storage sistēma uzlabos nodalījumu sadalījumu un ļaus lietotājiem sakārtot sava ledusskapja saturu radošā un vienkāršā veidā.

Total No Frost ar gudro Air Management sistēmu ļaus ilgāk saglabāt ēdienu svaigu

Atšķirībā no tradicionālām iekšējām gaisa padeves sistēmam, kas pievada gaisu nevienmērīgi, LG Total No Frost tehnoloģija (iebūvēta visos LG ledusskapjos) piedāvā vienmērīgu atvēsināšanu visā ledusskapī. Pateicoties Multi Air Flow sistēmai, vēsais gaiss tiek pievadīts caur vairākiem atvērumiem, kas garantē vienmērīgu aukstumu visā ledusskapja iekšienē. Un ar LG unikālo Pure N Fresh gaisa filtrācijas sistēmu, spēcīgs fēns palīdz noņemt smakas, tajā pašā laikā ievadot attīrītu gaisu, kas paildzina produktu svaigumu.

Smart Technology un ērtību palielinošā funkcionalitāte

LG Smart Diagnosis™ funkcija, kas ir piedāvāta dažos LG ledusskapju modeļos, ļauj klienta servisa darbiniekiem veikt ātru ledusskapja diagnozi bez vajadzības apmeklēt lietotāja mājokli. Režģa veida Moist Balance Crisper™ pārklājums uzlabo mitruma noturību un paildzina dārzeņu un augļu svaiguma laiku. Fresh 0 zona, kas atrodas galvenajā ledusskapja kambarī, ir ideāla vieta gaļas un zivju izstrādājumu uzturēšanai, tā kā tā ļauj lietotājam izmantot šos produktus ilgāk, izvairoties no produktu sasaldēšanas.