Izbaudi “Plūstošu Skaņu” ar viedo Hi-Fi bezvadu audio daudzistabu risinājumu no LG

LG Electronics (LG) prezentē pilnīgi jauno LG Music Flow audio sistēmu, kas priecēs visus pasaules mūzikas cienītājus. LG Music Flow skaļruņi (H3, H5, H7 modeļi), Sound Bar (HS6 modelis), Network Bridge (R1 modelis) un komplektācijā iekļautā Music Flow Player viedtālruņu aplikācija veido ērtu un viedu Hi-Fi audio ekosistēmu visā mājā. Ar Music Flow Player aplikāciju lietotājs var pārvaldīt visu savu digitālās mūzikas kolekciju, pat ja tā ir saglabāta uz vairākām ierīcēm. Papildus, tā ļauj kontrolēt visas Music Flow iekārtas mājā. Aplikācijā iekļautas arī dziesmu un dziesmu sarakstu ietekumu funkcija, tā ļauj viegli piekļūt interneta radio un strādā kā viedtālruņa mūzikas atskaņotājs, kad lietotājs ir ceļā.

LG Music Flow ir iekļauts arī LG HomeChat™ – unikāls serviss, kas cilvēka un ierīces mijiedarbībai pada individuālu. Ar HomeChat, lietotājs var izmantot populāro viedtālruņu ziņu sūtīšanas aplikāciju Line, lai komunicētu ar LG Music Flow. Vēl jo vairāk, lietotāji var vienkārši un ātri piekļūt mūzikai ar vienu pieskārienu, pateicoties NFC funkcijai, kas pirmo reizi iebūvēta mājas bezvadu Hi-Fi audio sistēmā.

Auto Music Play ir viena no LG Music Flow funkcijām. Tā ļauj lietotājiem klausīties mūziku uz sava viedtālruņa un automātiski pārslēdz to uz Music Flow, kad lietotājs ierodas mājās. Ar HomeChat integrācijas palīdzību lietotājs var pa ceļam uz mājām attālināti pieprasīt dziesmas vai mūzikas atskaņošanas sarakstu, kas būtu piemērotas vakariņām ar ciemiņiem vēlāk vakarā.

Vēl viena unikāla funkcija – LG Music Flow Player aplikācija – dod lietotājiem pilnu pieeju un kontroli pār visu lietotāja digitālās mūzikas kolekciju. Ar ērtās meklēšanas funkcijas palīdzību mūzikas cienītāji var atrast un atskaņot dziesmas no jebkuras ierīces ar interneta atbalstu, kas savienota ar LG Music Flow caur Wi-Fi tīklu. Aplikācijas Mood Station funkcija ļauj saņemt rekomendācijas vai automātiski sastādītas plejlistes noteiktas atmosfēras radīšanai. LG sistēma atbalsta viegli pieejamu mūzikas straumēšanu no tādiem servisiem kā Spotify, Deezer, Napster un TuneIn ar Audio Streaming Service palīdzību. Ar LG Music Flow un Music Flow Player aplikāciju miljoniem dziesmu ir burtiski viena spiediena attālumā.

LG Music Flow 1

LG Music Flow izmanto eksporta tīkla tehnoloģiju un dual band Wi-Fi, lai sniegtu nepārtrauktu HD kvalitātes mūzikas atskaņošanu, kas nav tik ļoti atkarīga no signāla stipruma kā konkurentu mūzikas sistēmas. LG Music Flow papildināšana ar papildu skaļruņiem ir ļoti vienkārša, izmantojot multi telpu režīmu, kas ļauj atskaņot vienu dziesmu uz visiem skaļruņiem ballītes laikā vai arī dažādas dziesmas uz katra skaļruņa, kad mājās ir vairāki ģimenes locekļi. L/R Stereo Mode ļauj panākt lielisku klausīšanās pieredzi, bet Home Cinema Mode ļauj izbaudīt nepieredzētu filmu skaņu.

Lai garantētu optimālu skaņu, LG izstrādāja un implementēja Automatic Loudness Compensation algoritmu, kas ļauj saglabāt audio stiprumu un skaidrību jebkurā frekvencē. Papildus, katrs skaļrunis ir aprīkots ar nano-škiedru apdari un papīra putu diafragmu, kas vēl vairāk uzlabo skaņas kvalitāti. HS6 Sound Bar modeļa unikālā funkcija – LG Stereo Field Extension (SFX) algoritms, rada lielāku skaņas centrējuma platību, kas paaugstina Surround Sound skaņas efektu.

Pēdējos gados ir pieaudzis pieprasījums pēc augstas kvalitātes mājas skaņu sistēmām, kas vienlaicīgi kļūst pieejamākas patērētājiem. LG Music Flow ir pirmā sistēma savā kategorijā, kura atbalsta 24 bit/192kHz Hi-Fi atskaņošanu uz vairākām savienotām ierīcēm un kurai piemīt studio līmeņa skaņas kvalitāte, kas ir labāka par CD vai MP3 kvalitāti. Tagad patērētāji var izjust tik reālistisku skaņu, kāda iepriekš nebija iespējama uz bezvadu mājas sistēmām.

LG Music Flow H7 (70W), H5 (40W) modeļi un Network Bridge R1 modelis būs pieejami Eiropā pēc IFA 2014 Berlin izstādes septembra sākumā. LG Music Flow H3 (30W) modelis un Sound Bar HS6 (320W) tiks izlaisti drīzumā.