LG tiek apbalvots Red Dot Awards 2014 par savu intuitīvo lietotāja pieredzi

LG Electronics (LG) turpina saņemt augstākos apbalvojumus par savām jaunajām ierīcēm – no starptautiskās funkcionālā dizaina izstādes aizveda mājās deviņas Red Dot balvas Komunikāciju Dizaina kategorijā. “Labākais no labākajiem” apbalvojumu saņēma Smart Keyboard, Knock Code™ un grafiskais lietotāja interfeiss. Papildus, Red Dot tiesneši ir augsti novērtējuši arī LG webOS Smart+ TV platformu par tās jauno pieeju Smart TV, kas padara skatīšanos patīkami vienkāršu un tajā pašā laikā funkcionālu.

LG G3 UX_Red Dot Award

Starptautiski atzītā Red Dot balva tiek pasniegta trīs kategorijās – Komunikāciju dizains, Produkta dizains un Dizaina koncepts. Ar 7096 pieteikumiem no 49 valstīm tikai Komunikāciju dizaina kategorijā vien, Red Dot Awards ir viena no trīs svarīgākajām balvām dizaina industrijā, līdzvērtīga prestižajām IF Design Award un IDEA balvām (International Design Excellence Award).

LG Smart Keyboard tika prezentēts kopā ar LG G3 – viedtālruni, kas tika izstrādāts saskaņā ar “Vienkāršs – tas ir jauns viedums” filozofiju. Smart Keyboard ļauj samazināt ievades kļūdu skaitu līdz pat 75 procentiem. Ar adaptīvas programmatūras palīdzību Smart Keyboard analizē rakstīšanas paradumus un paredz vārdu izvēli, kas padara rakstīšanu ātrāku un daudz vieglāku.

Knock Code™ tika izstrādās, atbildot patērētāju atsauksmēm par to, ka pastāvošie viedtālruņu drošības risinājumi ir apgrūtinoši un laikietilpīgi. Knock Code™ ļauj LG viedtālruņu īpašniekiem atbloķēt savas ierīces vienā vieglā solī, izmantojot personalizētu ekrāna uzsitienu kombināciju, kas aizstāj paroli vai tradicionālo deviņu punktu shēmu. Ar vairāk kā 80,000 iespējamām kombinācijām, Knock Code™ ir ne tikai drošāks, bet arī ērtāks.

LG G3 grafiskais lietotāja interfeiss piedāvā intuitīvu un patīkamāku lietotāja pieredzi. Pilnībā radītam no jauna, šim interfeisam piemīt tīrs un gaumīgs dizains ar izsmalcinātajām pasteļu krāsām un uzņēmuma atpazīstamajam logotipam atbilstošu apļa motīvu.

LG webOS TV_Red Dot Award

Papildus, LG saņēma sešas balvas Komunikāciju Dizaina kategorijā, ieskaitot par savu webOS Smart+ TV platformu. LG inovatīvais Smart+ TV padara pārslēgšanos no viena satura uz otru pavisam vienkāršu, piemēram, jau pāris sekunžu laikā var pārslēgties no TV tiešraides uz video arhīvs, sākt atskaņot failu no pārnēsājama datu nesēja u.t.t.

LG webOS ļauj arī viegli sameklēt un izpētīt jaunu saturu, tāpat webOS uzstādīšana un savienošana ir pavisam vienkārša, pateicoties “BeanBird” tēlam.