LG G3 lietotāja pieredze (UX) kļūs par standartu arī vidēja un zemāka līmeņa viedtālruņiem un planšetdatoriem

Sākot no zemākās un beidzot ar Premium klasi, LG aktīvi strādā pie nemainīgi labas un sabalansētas lietotāju pieredzes (UX) visam savam mobilo ierīču klāstam. Šī mērķa sasniegšanai LG sāks standartizēt savas patentētās UX funkcijas, kas pirmo reizi izmantotas jaunajā LG G3 viedtālrunī. Jaunais UX būs pieejams arī mazāk jaudīgajiem viedtālruņiem un planšetdatoriem, kas tiks izlaisti šī gada otrajā pusē.

LG G3 Premium UX Expansion

Kopš tā pasaules pirmizrādes maijā, LG G3 viedtālruņa lietojamības fukcionalitāte ir izpelnījusies gan klientu, gan industrijas ekspertu uzslavas par lietotājiem draudzīgiem dizaina uzlabojumiem.  2014. gada Red Dot Communication Dizaina Balvas tiesneši atzina LG G3 sasniegumus, piešķirot tam 3 “Labākais no Labākajiem” balvas par intuitīvajām UX funkcijām.

LG G3 UX_Red Dot Award

Viens no lietojamības risinājumiem, kas tiks izmantots mazāk jaudīgajos LG viedtālruņos, ir vienkāršotā kameras aplikācija, kas rāda tikai visvairāk izmantotās funckijas. Populārākā no šīm funkcijām ir speciāli LG izstrādātais Touch&Shoot, kas ļauj ātri un intuitīvi iemūžināt īpašos mirkļus, ļaujot lietotājiem uzspiest jebkur uz ekrāna, lai fokusētu attēlu un uzņemtu bildi vienā vienkāršā solī. Vēl viena funkcija – Gesture Shot – padara pāsportretu uzņemšanu vieglu un jautru. Atverot un aizverot plaukstu objektīva priekšā, sākas trīs sekunžu atskaite pirms fotogrāfijas uzņemšanas, kas padara lielisku un asu pašportretu uzņemšanu īpaši vieglu. Savukārt Clean View piedāvā pilnu, nepārbāztu bilžu galerijas interfeisu, noņemot visas kameras ikonas no ekrāna.

Vēl viena lietotājiem noderīga funkcija, kas tiks standartizēta, ir Smart Keyboard, kas samazina ievades kļūdu skaitu par 75 procentiem, sekojot līdzi un analizējot lietotāja rakstīšanas paradumus un intuitīvi “zinot” kādu vārdu raksta lietotājs. Šīs klaviatūras izmēri var tikt mainīti, lai pielāgotos lietotāja rokām un pirkstiem. Ieteiktie vārdi, kas tiek rādīti virs klaviatūras, var tikt ievadīti ar vienkāršu vilcienu ar pirkstu uz augšu. Individuālas pogas var tikt aizstātas ar bieži lietotiem simboliem, kas vēl vairāk paātrina ievadi.