LG Electronics pirmais laiž apgrozībā 4K OLED televizorus

LG Electronics (LG) šodien paziņoja par pasaulē pirmā OLED televizora ar 4K (3840 x 2160) izšķirtspēju tirdzniecības uzsākšanu. LG 4K OLED televizori, kas pieejami ar 77 un 65 collu ekrāniem (modeļi 77EG9700 un 65EC9700), aprīkoti ar pašu labāko, šobrīd pieejamo ekrānu tehnoloģiju – izliektu displeja paneli, kas ir veidots no organiskajām gaismas diodēm Ultra HD kvalitātē. LG 4K OLED televizors izceļ OLED pārākumu pār parastajām ekrānu tehnoloģijām, nodrošinot vienreizēju skatīšanās pieredzi.

LG 77 4K OLED TVLG 4K OLED televizors aprīkots ar LG Display struktūrvienības izstrādātu modernu paneli, kas piedāvā LG patentēto Four-Color Pixel WRGB tehnoloģiju – 33 miljoni apakšpikseļu darbojas, lai radītu visdzīvākās krāsas un neierobežotu kontrasta attiecību. Tapāt, patstāvīgi apgaismotie pikseļi ar bagātīgākām, dzidrākām un dabiskākām nokrāsām garantē padziļinātāku melno krāsu, bet to ātrā reakcija palīdz televizoriem atveidot kustību nevainojami, bez ņirboņas vai aizmiglošanās.

LG 4K OLED TVPlānais, izliektais LG 4K OLED televizora ekrāns, kuru atbalsta plūstošs, lapas formas statīvs, ir gan kinematogrāfisks, gan stilīgs. Nodrošinot uzstādīšanas dažādību, modeļus – 65EC9700 un 77EG9700 iespējams piestiprināt arī pie sienas. Savukārt LG vairāku kanālu ULTRA SURROUND skaņas sistēma, kas izstrādāta sadarbībā ar slaveno audio ekspertu Harman Kardon, nodrošina audio veiktspēju, kas atbilst televizora attēla augstajai kvalitātei.

LG 4K OLED televizors, kas šā gada starptautiskajā patērētāju elektronikas izstādē CES ieguva „Labākās inovācijas” apgalvojumu, balstīts uz viegli lietojamās webOS platformas, nodrošinot vienkāršu savienošanu,  pārslēgšanu un atklāšanu. webOS nesen saņēma Eiropas Attēla un skaņas asociācijas (EISA) atzinību par tās izcili intuitīvo lietotāja saskarni.

LG 77 4K OLED TVLG šonedēļ Korejā sāks pieņemt iepriekšējus pasūtījumus 65 un 77 collu 4K OLED televizoriem, bet drīzumā tie nonāks tirdzniecībā arī Ziemeļamerikā un Eiropā. IFA izstādes apmeklētāji var aplūkot LG 4K OLED televizorus no 5. līdz 10.septembrim, apmeklējot Messe Berlin centra 11.2 zāli.