LG jaunā mājas kinozāles sistēma pārvērš dzīvojamo istabu par pilnvērtīgu kinoteātri

LG Electronics (LG) prezentējis savu jaunāko mājas kinozāli, kas spēs pārvērst parastu dzīvojamo istabu par pilnvērtīgu personīgo kinoteātri. LG BH9540TW mājas kinozāle ir aprīkota ar 9.1 kanālu, 1460W jaudu aramīda konusa konstrukcijā, Smart TV funkcijām un spēju uzlabot attēlu gandrīz līdz Ultra HD kvalitātei.

LG Home Theater BH9540TW

LG jaunākā kinozāle ļauj skatītājiem izbaudīt kinoteātra pieredzi savas mājas komfortā. 9.1 kanāls raida neticamu 1460W skaņu, papildinot fimas un TV programmas, kā arī ļaujot izbaudīt mūziku elpu aizraujošā kvalitātē. Raidot skaņu vienlaicīgi vairākos virzienos, jaudīgais aprīkojums izmanto sabvuferi, kas atskaņo zemas, bagātīgas basa skaņas, un četras vertikālās tumbas, kas ir aprīkotas ar priekšējiem un augšējiem skaļruņiem, lai apņemtu skatītājus ar lielisku skaņas simfoniju. Papildus, LG 3D Surround procesors vēl vairāk paaugstina lietotāja iejušanos notiekošajā.

BH9540TW konusveida skaļruņi sastāv no plānas membrānas, kas taisīta no aramīda šķiedrām. Šim materiālam piemīt liela stiepes un siltumizturība, kas novērš skaļruņu deformāciju vai lūšanu, tajā pašā laikā ierobežojot arī skaņas deformāciju un uzlabojot audio precizitāti. Aramīda skaļruņu konusi ļauj LG mājas kinozālei imitēt plašu skaņas frekvenču spektru.

LG Home Theater

Papildus, BH9540TW ir aprīkots ar LG Smart TV platformu, kas dod lietotājiem pieeju neticamam daudzumam premium klases straumēšanas servisu un aplikāciju. LG mājas kinozāle piedāvā arī vairākus savienojamības veidus, ieskaitot Wi-Fi Direct, Bluetooth un Miracast, kas ļauj ērti straumēt saturu un dublēt ekrānā notiekošo. Vēl jo vairāk, LG Private Sound Mode 2.0 ir ideāls risinājums skaņas baudīšanai, netraucējot citiem ģimenes locekļiem. Šī ērtā funkcija ļauj straumēt audio uz viedtālruņiem, lai to būtu iespējams klausīties austiņās.

Sekojot vienai no straujākajām tendencēm mājas izklaidē, LG BH9540TW ir iekļauts arī attēla piedziņas algoritms, kas ļauj skatīties filmas asā, gandrīz Ultra HD izšķirtspējā savienojumā ar 4K televizoriem.