Ideāla nākotnes TV pieredze ar LG OLED TV

Vai Tu meklē televizoru, kas atbilstu visiem Taviem standartiem? Iepazīsties ar savu sapņu displeju – LG OLED (Organic Light Emitting Diode) TV. Jaunā OLED TV sērija piedāvā augstāko kvalitāti, kas ir piedzīvojusi būtiskus uzlabojumus, salīdzinājumā ar iepriekšējo TV paaudzi. Prezentējot jauno OLED TV sēriju, LG turpina revolūciju displeju tehnoloģijās, labojot līdzšinējos priekšstatus attēla kvalitātes robežas.

Curved OLED TV2013. gadā, LG kļuva par pirmo patērētāju elektropreču ražotāju, kas liela izmēra OLED TV padarīja pieejamu plašākai sabiedrībai. Patērētāji jau šodien var izbaudīt LG investīciju OLED TV tehnoloģijās rezultātus, kas izpaužās zemākās cenās, labākās tehnoloģijās un labākajā iespējamā skatīšanās pieredzē. Mēs piedāvājam ieskatu tajā, ko piedāvā nākotnes TV tehnoloģijas un jaunākais LG OLED TV sērijas papildinājums.

LG OLED TV piedāvātās iespējas var apskatīt sekojošajā video:

 

LG TV ar savām nākotnes tehnoloģijām un neatkārtojamo attēla kvalitāti pierāda, ka lokani, portatīvi un caurspīdīgi displeji ir iespējami. OLED piedāvā arī pilnīgi jaunu displeju tehnoloģiju ar pašizgaismojošamies pikseļiem. Jaunā tehnoloģija var burtiski izslēgt katru atsevišķu pikseli, lai novērstu aptumšošanu. Kā tas strādā? Katrs pikselis pats izstaro gaismu un ieslēdzās/izslēdzās neatkarīgi no citiem, kas ļauj sasniegt neredzēti izteiksmīgas tumšās krāsas, uzlabojot attēlu un krāsu reālistiskumu.

Vislabākā attēla kvalitāte

Aprīkots ar LG WRGB OLED tehnoloģiju, LG OLED TV piedāvā vislabāko attēla kvalitāti ar reālistiskām krāsām. LG OLED TV unikālais 4 krāsu pikselis rada dabīgu atspoguļojumu tam, kas ir attēlots ekrānā. OLED displeju tehnoloģijas ļauj realizēt ieliektu ekrāna dizainu ar labāko skata lenķi un ļauj skatīties televizoru no jebkuras puses, nenojājot krāsu spilgtumu. Vēl jo labāk, OLED TV ir vairāk kā 1000 reizes ātrāks reakcijas laiks kā LED TV, kas ļauj izbaudīt neizplūdušu un asu attēlu, pat dinamiskās un ātri mainīgās ainās.

Vislabākais dizains

LG piedāvā ne tikai tehnoloģiski visattīstītākos displejus, bet arī īpašu ierīces plānumu un gaumīgu dizainu. Speciāli izstrādāts, lai iederētos modernā mājas interjerā, LG TV piedāvā līdz šim neredzētu, izsmalcinātu stilu.

OLED TV beidzot ir realitāte. Pateicoties LG nākotnes tehnoloģijām, ir grūti noticēt, ko spēj šis plānais ekrāns. Izbaudi to pats – premium klases izklaide, pilnīgi jaunā līmenī!

  • Šīs sērijas televizoru cena ievērojami atšķiras no TV izmēra un kvalitātes rādītājiem. Piemēram, izliektu 55 collu OLED TV var iegādāties par ~3000 EUR.