LG pirmo reizi Latvijā piedāvā savu viedo un energoefektīvo veļas žāvētāju

LG Electronics (LG) paziņo par jaunā, videi draudzīgā, frontālās ielādes veļas žāvētāja (modelis RC9055AP3Z) pieejamību Latvijā. Veļas žāvētājs iekļauts ECO HybridTM viedo ierīču kategorijā, tas aprīkots ar traucējummeklēšanas funkciju – Smart DiagnosisTM, revolucionāro True SteamTM tehnoloģiju, kas likvidē alergēnus un samazina krokas, automātiskās tīrīšanas kondensatoru vieglākai apkopei, kā arī modernu Inverter tehnoloģiju – enerģiju un laiku taupošai veļas žāvēšanai.

RC9055AP3Z_3

Izsmalcināts Smart Design koncepts

LG jaunais veļas žāvētājs ir īpašs ar savu lakonisko dizainu – gludās formas un viengabalainais dizains katrā mājoklī nodrošina izsmalcinātības pieskārienu. Tas piedāvā pilnīgu, skārienjutīgu vadības paneli, kas novietots ieslīpi maksimālai redzamībai, kopā ar baltu LED ekrānu un melnām durvīm ar slēptu rokturi. Platās stikla durvis ir sevišķi ērtas veļas iekraušanai un izkraušanai, tās arī nodrošina iespēju viegli aplūkot žāvētājā esošos apģērbus, tāpat pa tām iespējams ievietot tādus lielus priekšmetus kā aizkarus un segas.

Enerģiju un laiku taupoša žāvēšana

Modernā Inverter tehnoloģija ar Inverter kompresoru sniedz augstu enerģijas taupīšanas līmeni. Inverter kompresors nodrošina ātrāku uzsildīšanu un būtiski stabilāku temperatūru, savukārt kompresora ātruma kontrole – žāvēšanas laika samazināšanu un enerģijas taupīšanu. Papildu iedarbību nodrošina Inverter dzinējs, kas kontrolē tvertnes efektīvu rotāciju.

Turklāt, jaunais žāvētājs klasificēts kā ECO HybridTM, jo tas piedāvā zemas temperatūras žāvēšanu ar siltumsūkņa tehnoloģiju augstākai enerģijas efektivitātei un rūpīgai trauslu audumu kopšanai. Lietotājiem tiek piedāvāta iespēja izvēlēties starp enerģijas taupīšanas (ECO režīms) un laika taupīšanas (Speed režīms) žāvēšanas cikliem. ECO režīms nodrošina pilnībā izžāvēt veļu ar A++ enerģijas efektivitātes reitingu, bet Speed režīms, ar enerģijas taupīšanu atbilstoši A reitingam, samazina žāvēšanas laiku līdz pat 30%.

RC9055AP3Z_1

True SteamTM tehnoloģija

Jaunais LG žāvētājs ir aprīkots ar True SteamTM tehnoloģiju, kas samazina krokas, atvieglo apģērbu gludināšanu, kā arī samazina statiskumo elektrību. True SteamTM tehnoloģija arī likvidē alergēnus un putekļu ērcītes, kas veicina elpošanas un ādu slimības. Šī gudrā tehnoloģija saglabā pat vistrauslāko apģērbu sākotnējo kvalitāti. Turklāt LG žāvētāja tvertne rotē gan pulksteņrādītāja virzienā, gan pretēji pulksteņrādītāja virzienam, samazinot apģērbu savīšanos un krokošanos.

Smart DiagnosisTM uzlabotai traucējummeklēšanai

Lai nodrošinātu uzlabotu savienojamību un lietotāju ērtības, LG jauno žāvētāju aprīkojis ar Smart DiagnosisTM funkciju, kas palīdz ātri un efektīvi novērst jebkuras nelielas tehniskas problēmas, pirms tās kļuvušas daudz nopietnākas. Bezvadu datu pārraides tehnoloģija NFC nodrošina iespēju viegli savienot un pārsūtīt datus starp viedtelefonu un LG viedo sadzīves tehniku, tādējādi ļaujot lietotājiem viegli noteikt līdz pat 28 tehniskām problēmām savos žāvētājos.

Automātiskās tīrīšanas kondensators

Žāvētāju kondensatorus un kondensatoru filtrus nepieciešams tīrīt, tostarp ar putekļu sūcēju. LG žāvētāji ir aprīkoti ar automātiskās tīrīšanas kondensatoru, kas rūpīgi iztīra to ar trīs uzgaļiem līdz pat septiņām reizēm cikla laikā, pateicoties sūkņa jaudīgajai ūdens piegādei, tādējādi izslēdzot tīrīšanas nepieciešamību.

RC9055AP3Z_2

Papildu funkcijas

Mazas lietas rada būtisku ietekmi, tāpēc LG savus jaunos žāvētājus ir aprīkojis ar papildu elementiem, kas padara tos lietotājam vēl draudzīgākus:

  • Lielāka ietilpība – lielāka tvertne – lielākai ietilpībai, tādējādi nodrošinot lietotājiem iespēju savus apģērbus žāvēt retāk.
  • Vieglās tīrīšanas filtrs – papildus vieglai tīrīšanai, filtrs neaizsedz stikla durvis, nodrošinot skaidru veļas redzamību žāvētājā.
  • Nerūsējošā tērauda tvertne – NeverRustTM nerūsējošā tērauda tvertne nerūsē, ir izturīgāka un ilgāku laiku saglabā jaunu izskatu.
  • LED tvertnes apgaismojums – aizmugures apgaismojums nodrošina lietotājiem iespēju apskatīt tvertnē esošo veļu.