LG Display prezentē 18 collu lokanos un caurspīdīgos OLED paneļus

LG Display – pasaules vadošais inovators displeju tehnoloģijās, šodien paziņoja par lokanu 18 collu OLED paneļa un 18 collu caurspīdīga OLED paneļa izlaišanu. Ar šiem jaunajiem paneļiem LG Display demonstrē, ka ir izstrādājuši nepieciešāmās tehnoloģijas, lai iegūtu līdera pozīciju liela izmēra lokanu un caurspīdīgu displeju tirgū.

Flexible (Rollable) OLED

Lokanajam OLED panelim ir HD premium klases 1200 X 810 izšķirtspēja, kas sastāv no gandrīz 1 miljona megapikseļiem. Paneļa ielocījuma rādiuss ir 30R. Panelis var tikt sarullēts līdz pat 3cm rādiusam bez displeja funkciju izmaiņām un bojājumiem. Tas nozīmē, ka LG Display nākotnē varētu izlaist tirgū līdz pat 50 collu lielu rullējamu TV.

Lokanā displeja aizmugurējam panelim LG Display izmanto uz augsti molekulāras substances balstītu polimīda plēvi, kas, salīdzinājumā ar tradicionālo plastmasu, ļauj sasniegt maksimālu ieliekuma rādiusu. Papildus, polimīda plēve ļauj samazināt paneļa biezumu, kas ļauj vēl vairāk palielināt tā lokanību.

Flexible (Rollable) OLED

Savukārt caurspīdīgajam OLED panelim piemīt 30 procentu attēla caurlaidība, ko ir iespējams sasniegt, pateicoties uzņēmuma caurlaidīgo pikseļu tehnoloģijai. Tāpat LG Display ir izdevies samazināt paneļa miglainību līdz 2 procentiem. Ar šiem inovatīvajiem izstrādājumiem uzņēmumam ir izdevies ievērojami uzlabot caurspīdīgo displeju tehnoloģisko līmeni. Ņemot vērā, ka pastāvošo caurspīdīgo displeju attēla caurlaidība ir apmēram 10 procenti, jaunais panelis piedāvā ievērojami labāku caurlaidības līmeni.

Transparent OLED

LG Display vecākais viceprezidents un R&D centra vadītājs In-Byung Kang arī teicis runu sakarā ar jaunajiem produktiem: “LG Display aizsāka OLED TV tirgu un tagad ir vadošais uzņēmums nākamās paaudzes pielietotās OLED tehnoloģijas tirgū. Mēs esam pārliecināti, ka līdz 2017. gadam mēs izstrādāsim lokanu un caurspīdīgu Ultra HD paneli, kas būs lielāks par 60 collām, kura caurspīdība būs lielāka par 40 procentiem un ielocījuma rādiuss būs 100R. Tādējādi mēs kļūsim par nākotnes displeju tirgus līderiem.”