LG iepazīstina ar pirmo bērniem paredzēto nēsājamo ierīci LG KizON

LG Electronics (LG) paplašinās savu nēsājamo ierīču klāstu, izstrādājot KizON viedo aproci bērniem. KizON ir ierīce, kas īpaši paredzēta bērniem pirmskolas un sākumskolas vecumā, nodrošinot vecākiem ērtu veidu, kā uzraudzīt savu bērnu atrašanās vietas. Izmantojot GPS un Wi-Fi, KizON nodrošina reāllaika atrašanās vietas informāciju, ļaujot vecākiem jebkurā laikā pārbaudīt savu bērnu atrašanās vietas viedtālrunī.

LG KizON 02Pateicoties One Step Direct Call funkcijai, vecāki var viegli sazināties ar saviem bērniem, kā arī tā nodrošina viņiem informāciju par bērnu atrašanās vietu visas dienas garumā. Turklāt vecāki nav vienīgie, kas var izmantot KizON, lai sazinātos ar saviem mīļotajiem. Piespiežot One Step Direct Call taustiņu, bērns var arī uzgriezt iepriekš noteiktu telefona numuru, kuru iespējams mainīt jebkurā brīdī, izmantojot viedtālruni, kas darbojas ar Android 4.1 vai jaunāku operētājsistēmu. Ja bērns neatbild uz zvanu no kāda no iepriekš noteiktajiem telefona numuriem desmit sekunžu laikā, KizON automātiski savienos zvanu, lai ļautu vecākiem klausīties ar iebūvētā mikrofona palīdzību. Vēl viena svarīga KizON funkcija ir Location Reminder, kas pieaugušajiem sniedz iespēju uzstādīt ierīci, lai tā sniegtu atrašanās vietu brīdinājumus konkrētos laikos, visas dienas garumā.

LG KizON 03KizON akumulatora darbības ilgums ir 36 stundas, un vecāki ar viedtelefona palīdzību tiks brīdināti, kad ir nepieciešams uzlādēt KizON akumulatoru. Aproce ir veidota no videi draudzīga politiuretāna (PTU) materiāla, kas ir ūdens un netīrumu noturīgs. Tāpat tiks piedāvāts arī plašs aksesuāru klāsts, kas ietvers populārus animāciju tēlus, bet pats KizON tiek piedāvāts trīs atraktīvās krāsās – zilā, rozā un zaļā.

LG KizON 01

KizON debiju Dienvidkorejas tirgū piedzīvos 10.jūlijā, bet vēlāk šogad tas nonāks arī Ziemeļamerikā un Eiropā. Patlaban nav informācijas par šī produkta gaidāmo pieejamību Latvijā.

LG KizON galvenās specifikācijas:

  • Atmiņa: 64MB RAM / 125MB ROM
  • Akumulators: 400mAh
  • Izmēri (G x P x B): 34.7 x 55.2 x 13.9mm
  • Krāsas: zila, rozā un zaļa