LG Electronics produkti saņem vairākas IDEA dizaina balvas

Vairāki LG Electronics (LG) produkti ieguvuši atzinību, saņemot starptautiskā dizaina izcilības balvas (International Design Excellence Awards – IDEA), pasaules vadošajā produktu dizaina konkursā. Īpaši ticis izcelts uzņēmuma darbs pie webOS Smart TV platformas, kuru LG tirgū laida šī gada sākumā. IDEA, kuru organizē Amerikas Rūpniecības dizaineru savienība (IDSA), pirmo reizi norisinājās 1980.gadā, lai veicinātu „biznesa un sabiedrības izpratni par rūpniecības dizainu nozīmību dzīves un ekonomikas kvalitātei.”

LG IDEA AwardLG atzinību ieguvusī webOS sistēma būtiski vienkāršo Smart TV televizoru lietošanas pieredzi. Revolucionārā sistēma sniedz lietotājiem iespēju ātri un viegli pārslēgties starp plašu satura un pakalpojumu klāstu, izmantojot viegli lietojamas izvēlnes. LG webOS arī piedāvā animētu tēlu BeanBird, kas sākotnējo uzstādīšanas procesu padara ātru un aizraujošu, kā arī tas paskaidro visas televizora lietotājam draudzīgās funkcijas un izvēles iespējas.

LG IDEA Award 2Turklāt LG ieguva prestižo IDEA zelta godalgu par gaisa mitrinātāju Air Washer, kam ir eleganti apaļa forma un vairākas veselības uzlabošanai paredzētas funkcijas. Tāpat panākumus IDEA konkursā guvis arī Door-in-Door ledusskapis un tvaika gaisa mitrinātājs, kas saņēma sudraba godalgas. Visi trīs šie LG produkti šogad saņēmuši arī iF Design Award un Red Dot Award apbalvojumus.