LG Display OLED paneļi saņem Top Awards SID 2014 izstādē

LG Display, pasaules vadošais inovātors displeju tehnoloģijās, paziņojis, ka jaunā LG OLED paneļu tehnoloģija saņēmusi prestižāko globālās displeja industrijas apbalvojumu. Apbalvojums tika izsniegts Displeju Industrijas apbalvošanas ceremonijā, ko organizēja Society for Information Display (SID) šī gada Sandjego konferences un izstādes ietvaros.

LG Display

LG Display saņēma zelta apbalvojumu “Gada Displeja pielietojuma” kategorijā par lokano OLED paneļu izmantošanu LG G Flex, pasaules pirmajā ieliektajā viedtālrunī, un sudraba apbalvojumu “Gada Displeja” kategorijā par pasaules pirmo ieliekto OLED TV paneli. SID izsniedza zelta un sudraba apbalvojumus trīs kategorijās: Gada Displejs, Gada Displeja pielietojums un Gada displeja komponente. Šī ir viena no retajām reizēm, kad SID ietvaros displeju uzņēmums ir ieguvis apbalvojumu vairākās kategorijās vienlaicīgi.

LG Display sāks palielināt ražošanas apmērus OLED TV paneļu produkcijas līnijai šī gada otrajā pusē, papildinot pastāvošās produkcijas līnijas Paju, Korejā, lai palielinātu OLED TV produktu klāstu, ražošanas spēju un klientu skaitu.

Tā kā OLED paneļi sastāv no pašizgaismojošām diodēm, tie necieš no gaismas izplūduma, krāsu deformācijas un skata lenķa problēmām, kas raksturīgas LCD paneļiem. Rezultātā, OLED TV paneļi sniedz augstāku attēla kvalitāti. Papildus, tā kā tiem nav vajadzīgs aizmugures apgaismojums, OLED paneļi ir plānāki par LCD paneļiem. Visi šie faktori padara OLED paneļus piemērotākus ieliektu displeju ražošanai.

Gada Displeja pielietojums: LG G Flex zelta apbalvojums

LG Display G Flex viedtālrunis izmanto ieliekto OLED paneli, kas balstīts uz plastmasas substrāta, nevis stikla. Pielietojot plēves tipa iekapsulēšanas tehnoloģiju un uzliekot aizsargplēvi paneļa aizmugurei, LG Dipslay izveidoja lokanu un nesalaužamu paneli. Salīdzinot ar OLED displeja paneli uz stikla bāzes, lokanais OLED ir vieglāks, tievāks un tam piemīt dizaina lokanība. Šis ļauj īstenot dizainu, kas ir dabiski pielāgots viedtālruņa lietotāja sejai. Vēl jo vairāk, tas ir pasaulē vieglākais panelis, ar nieka 7,2 gramu svaru pat 6 collu ekrānā, kas ir lielākais šī brīža viedtālruņa OLED ekrāna izmērs. Nākotnē LG plāno izmantot šo procesu liela ekrāna ierīču ražošanai, kā, piemēram, portatīvie datori, monitori, televizori, e-grāmatu lasītāji, u.c.

Gada sisplejs: Sudraba apbalvojuma saņēmējs LG Display 55 collu FHD Ieliektais OLED TV Panelis

LG Display 55 collu FHD ieliektais OLED TV panelis piedāvā neredzēti piesātinātu attēlu ieliektā formātā. LG Display ieliektais OLED TV tika atklāts pagājušajā gadā un izmanto uzņēmuma WRGB OLED tehnoloģiju ar TFT oksīda shēmu – uzņēmuma tehnisko risinājumu liela izmera OLED paneļiem. Panelis ir plāns – tikai 4mm ar 11mm biezu ekrāna ietvaru. Sverot 8.7 kg, TV ir arī ievērojami vieglāks par konkurentu produktiem. Tajā pašā laikā, tas piedāvā labāku attēla kvalitāti, panākot izteiksmīgi bagātas un dabiskas krāsas. Papildus dzīvajai un uzlabotajai attēla kvalitātei, jauno OELD TV panneļu ieliektā struktūra sniedz papildu skatīšanās komfortu. Ieliekums imitē cilvēka normālo redzes loku, kas padara to draudzīgāku acīm un ļauj skatītājiem izjust mazāku acu nogurumu, tajā pašā laikā sniedzot platāku redzesloku.