Jaunais LG G3 būs pieejams Latvijā jau jūlijā vidū

LG Electronics (LG) maija beigās iepazīstināja ar ilgi gaidīto LG G3 viedtālruni, uzņēmuma plašu popularitāti ieguvušā LG G2 un “Learning from you” filozofijas pēcteci, kas būs pieejams Latvijā jau jūlija vidū. LG G3 ir aprīkots ar vislabāko, ko mūsdienu tehnoloģijas var nodrošināt, piedāvājot lietotājiem daudz vērienīgāku lietošanas pieredzi, kā jebkad agrāk no LG.

LG G3LG G3 ir aprīkots ar Quad HD ekrānu, pikseļu blīvumam veidojot 538ppi, radot attēlus, kas ir asāki un skaidrāki, nekā tradicionālajos viedtālruņu ekrānos. Augstas izšķirtspējas ekrāns ir papildināts ar 3000mAh grafita noņemamu akumulatoru un modernām optimizācijas tehnoloģijām, lai vēl vairāk palielinātu akumulatora efektivitāti. LG G3 modernā 13MP OIS+ kamera ir radīta, lai ātri un viegli tvertu dzīves īpašos brīžus, kad tie notiek, nevis, kad jūs vēlētos, lai tie notiktu. Tas iespējams, pateicoties G3 Laser Auto Focus sistēmai, kas sniedz iespēju iemūžināt labākos brīžus, pat vājā apgaismojumā, nosakot attālumu starp objektu un kameru, izmantojot lāzera staru.

LG G3

Tālāk attīstot Learning from you konceptu, LG G3 piedāva arī vairākas jaunas lietotāju saskares (UX) funkcijas, kas nodrošina vispraktiskāko vērtību, koncentrējoties uz viedtelefona populārākajiem uzdevumiem:

Viedā klaviatūra: adaptīva tehnoloģija mācās ar katru jūsu rakstīšanas reizi, lai nodrošinātu ātrāku teksta ievadi ar mazāk kļūdām. Viedā klaviatūra samazina teksta ievades kļūdas līdz pat 75%, izsekojot un analizējot rakstīšanas paradumus, un intuitīvi „zinot”, kādu vārdu lietotājs grasās rakstīt.

Viedais ziņojums: Nodrošina ierosinājumus un ieteikumus, balstoties uz lietotāja uzvedību, telefona izmantošanas paradumiem un atrašanās vietu, lai piedāvātu informāciju, kad tā ir nepieciešama visvairāk. Piemēram, viedais ziņojums var atgādināt par iepriekš atteiktu tālruņa zvanu.

LG G3 Viedā drošība: LG G3 piedāvā vairākas modernas drošības funkcijas, tostarp:

  • Knock CodeTM ir unikāls ar savu spēju gan ieslēgt, gan atbloķēt telefonu vienā solī. Lietotājs var izveidot personalizētu kodu, kuru iespējams ievadīt jebkurā ekrāna vietā.
  • Content Lock nodrošina personīgo failu drošību un patur tos paslēptus, kad G3 tiek koplietots. Kad G3 tiek pieslēgts datoram, Content Lock liedz failu priekšskatīšanu, saglabājot personīgus datus drošībā.
  • Kill Switch sniedz G3 īpašniekiem iespēju atslēgt savu telefonu attālināti zādzības gadījumā.

LG G3 tiks piedāvāts trīs krāsās – Metāliski melnā, Zīda baltā, Mirdzoši zelta ar stilīgu, matētu virsmu, kas pasargā G3 tīru un bez pirkstu nospiedumiem.

LG G3 LG G3 galvenās specifikācijas:

  • Čipkopa: Qualcomm Snapdragon™ 801 (līdz pat 2.5GHz Quad-Core)
  • Operētājsistēma: Android 4.4.2 KitKat
  • Displejs: 5.5-inch Quad HD IPS (2560 x 1440, 538ppi)
  • Atmiņa: 16/32GB eMMC ROM / 2/3GB DDR3 RAM / microSD slot (128GB max)
  • Kamera:  aizmugurējā – 13.0MP ar OIS+ un Laser Auto Focus / priekšējā 2.1MP
  • Akumulators: 3,000mAh (izņemams)

Izmēri (G x P x B): 146.3 x 74.6 x 8.9mm