LG Electronics iesaistās automašīnām paredzētu ierīču tirgū un pievienojas Open Automotive Alliance

LG Electronics (LG) kļuvis par jaunāko partnerības Open Automotive Alliance (OAA) locekli, pievienojoties starptautiskiem autoražotājiem un tehnoloģiju uzņēmumiem, tostarp Google, General Motors, Hyundai, Honda un NVIDIA. Kopš 2012.gada šī alianse nodevusies tam, lai automašīnās nodrošinātu lielāku ierīču savienojamību, izmantojot novatorisko Android platformu.

LG logo LG ikgadējā izstrādātāju konferencē Google I/O 2014, kas norisinājās Sanfrancisko, prezentēja jaunāko audio, vizuālo un navigācijas (AVN) sistēmu risinājumu klāstu, kas paredzēts automašīnām. LG modernā AVN sistēma, kas tirgū varētu nonākt līdz 2015.gadam, nodrošina autovadītājiem iespēju ar vienu kabeli vienkārši saslēgt savu Android ierīci ar transportlīdzekļiem, kuros nodrošināta Google automašīnu saskarnes platforma, lai vienkārši un ērti piekļūtu savu viedtālruņu funkcijām. Piemēram, autovadītāji spēj aplūkot un kontrolēt savas iecienītākās viedtelefonu navigācijas aplikācijas vai meklēt savu tālruņu kontaktus, lai veiktu zvanus un sūtītu teksta ziņojumus ar automašīnas displeja palīdzību.

Prognozes liecina, ka ar modernajām ierīcēm savienoto automašīnu globālais tirgus līdz 2018.gadam[1] sasniegs gandrīz 60 miljonus vienību un gandrīz 100 miljardus ASV dolāru, tāpēc LG nozarē vadošās mobilās ierīces un automašīnu izklaides un informācijas aprīkojums spēlēs nozīmīgu lomu Android Auto nākotnē. Turklāt LG ir arī globāls 4G LTE līderis, kas šobrīd un tuvākajā nākotnē ir galvenais ierīču savienojumu risinājums automašīnās.

„Kā augsta līmeņa tehnoloģiju uzņēmums ar spēcīgu mobilo ierīču biznesu, LG var nodrošināt būtisku devumu ar modernajām ierīcēm savienoto automašīnu jomā,” norāda LG Vehicle Components Co. pārstāvis Junraks Lims (Jong-rak Lim). „LG centīsies stiprināt savu sadarbību ar OAA partneriem, lai patērētājiem nodrošinātu ar modernajām ierīcēm savienotas automašīnas agrāk, nekā vēlāk.”[1]   Pētniecība un tirgus, 2013. gada  Globālo savienoto automašīnu tirgus pārskats – ar prognozēm 2018. gadam, 2013. gada oktobris.