LG izlaidis webOS Software Development Kit Smart+ TV televizoriem

LG Electronics (LG) paziņojis par Software Development Kit (SDK) – izstrādātājiem domāta komplekta izlaišanu, lai atvieglotu dažādu, LG Smart+ TV televizoriem domātu aplikāciju izstrādi, kā arī padarītu tās efektīvākas lietotājiem. Jaunajā mājaslapā izstrādātāji varēs atrast visu nepieciešamo informāciju augstas kvalitātes webOS TV aplikāciju izstrādei.

WebOSLG SDK vienkāršo ar Smart+ TV savienojamu aplikāciju izstrādi. Ar LG Smart+ TV Emulator izstrādātāji varēs izveidot virtuālu webOS TV vidi uz sava datora, lai veidotu un testētu jaunās aplikācijas. SDK komplektam ir speciāli izstrādātājiem pielāgots lietotāju interfeiss, un tas strādā ar standarta web tehnoloģijām, ieskaitot HTML5, Cascading Style Sheets (CSS) un JavaScript.

Jaunajā mājaslapā varēs atrast tehniskos dokumentus, izstrādes padomus, aplikāciju paraugus, dizaina vadlīnijas un izstrādātāju forumu. Tāpat Application Programming Interface (API) vadlīnijas palīdzēs uzsākt darbu pie jaunajām aplikācijām, izskaidrojot procesu soli pa solim, lai arī tiem, kas iepriekš nav strādājuši ar webOS, šis process būtu pēc iespējas vienkāršāks.

“Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc mēs izvēlējāmies webOS kā savu jauno viedo TV operettajsistēmu, ir tas, ka operētājsistēma ir īpaši draudzīga lietotājiem,” stāsta Dr. Skots Ans, LG vadošanis tehnoloģiju menedžers. “Mēs uzskatām, ka tādiem svarīgu platformu īpašniekiem kā LG jāpalīdz izstrādātājiem radīt jaunās aplikācijas, kas pēc iespējas vairāk pielāgotas mūsu produktiem. Industrijā, kurā nav viena vadošā standarta visām aplikācijām, LG prioritāte ir paplašināt webOS TV ekosistēmu.”