LG iepazīstina ar G Watch viedpulksteni ar Android Wear™ operētājsistēmu

LG Electronics (LG) šodien iepazīstināja ar ilgi gaidīto viedpulksteni G Watch, kas ir viena no pirmajām ierīcēm, ko darbina  Android WearTM – Google operētājsistēma, kas paplašina Android platformas izmantošanu nēsājamās ierīcēs. Uz rokas nēsājama ierīce ar bezpogu veidolu – G Watch – uzrunās plašu auditoriju, pateicoties tās vienkāršajam un minimālistiskajam dizainam, ātrai piekļuvei noderīgai informācijai un vienkāršo savienojamību ar citām Android ierīcēm, ļaujot lietotājiem būt savienotiem jebkurā laikā un vietā.

LG G Watch

G Watch pamatā ir jaudīgs un enerģiju taupošs Snapdragon 400 1,2 GHz procesors, kas apvienots ar zemas enerģijas patēriņa Always-On 1,65 collu IPS ekrānu, kurš piedāvā reālistisku krāsu atspoguļojumu. G Watch palielina Android viedtālruņa funkcionalitāti, piedāvājot ātru piekļūšanu nepieciešamajai informācijai. Ar Bluetooth starpniecību, G Watch rāda īsziņas, paziņo par telefona zvaniem un to veicējiem, ļauj kontrolēt mūzikas atskaņošanu un daudzas citas funkcijas, neizņemot viedtālruni no kabatas vai somas. Savukārt balss atpazīšanas funkcija ļauj pārvaldīt informāciju vēl atrāk un vienkāršāk. Lietotājiem ir iespējas sūtīt īsziņas vai meklēt informāciju tīmeklī, vienkārši pasakot: “OK Google”.

LG G Watch

Pateicoties balss atpazīšanas funkcijai, LG spēja radīt G Watch dizainu bez pogām vai taustiņiem. G Watch apvieno formu un funkcionalitāti smalkā, minimālistiskā dizainā ar intuitīvu skārienjutīgu ekrānu. Ar IP67 standartam atbilstošu korpusu, G Watch ir pilnībā pasargāts no putekļiem un ir spējīgs izturēt atrašanos ūdenī pat viena metra dziļumā līdz 30 minūtēm. G Watch būs pieejams divās krāsās – melnā titāna (Black Titan) un baltā zelta (White Gold) – un ir veidots no PVD tehnoloģijā apstrādāta nerūsējošā tērauda karkasa kopā ar raupju silikona siksniņu atbilstošā krāsā. G Watch būs iespējams personalizēt ar jebkuru standarta tirgū pieejamo 22 mm siksniņu.

LG G Watch

G Watch būs pieejams iepriekšējai pasūtīšanai Google Play Store veikalā, sākot ar 25. jūniju 12 valstīs, ieskaitot tādus nozīmīgus tirgus kā ASV, Kanāda, Lielbritānija, Francija, Vācija, Itālija, Spānija, Dienvidkoreja un Japāna. Drīz pēc tam G Watch nonāks mazumtirdzniecībā 27 tirgos, tajā skaitā Brazīlijā, Meksikā, Jaunzēlandē, Singapūrā un Krievijā. Par G Watch pieejamību Baltijas valstīs tiks paziņots atsevišķi.

LG G Watch White

LG G Watch galvenās specifikācijas:

  • Čipkopa: Qualcomm® Snapdragon™ 400
  • Operētājsistēma: Android Wear
  • Displejs: 1.65 collas LCD IPS (280 x 280)
  • Atmiņa: 4GB eMMC/  512MB RAM
  • Akumulators: 400mAh
  • Izmēri (G x P x B): 37.9 x 46.5 x 9.95mm
  • Svars: 63g
  • Sensori: 9-Axis (Gyro / Accelerometer / Compass)
  • Krāsas: melna titāna (Black Titan) un balta zelta (White Gold)

LG G Watch Black