Jaunie LG QCircle SDK paver plašas iespējas aplikāciju izstrādātājiem

LG paziņojis, ka pieejami jauni QCircle SDK (programmatūras izstrādes komplekti – software development kit), ļaujot Android programmatūras attīstītājiem un aplikāciju izstrādātājiem izmantot vienkāršus UI elementus, strādājot ar LG jauno flagmani – LG G3 viedtālruni. Jaunais LG SDK tiks prezentēts otrajā ikgadējā LG Izstrādātāju konferencē Googe I/O konferences ietvaros.

LG G3 QuickCircle SDK

Apvienojot lietotāju iecienītās funkcijas no citām LG ierīcēm, piemēram, LG QSlide un QRemote SDK, LG QCircle izstrādātājiem dod iespēju uzlabot lietotāju pieredzi. Google I/O apmeklētājiem būs ekskluzīva iespēja izpētīt LG SDK LG Izstrādātāju pasākumā 24. jūnijā Sanfrancisko. LG mobilie inženieri sagatavojuši tehniskas prezentačijas un demonstrācijas katram no LG SDK elementiem, kā arī izstrādātāji saņems speciālu programmu – LG Developer Loaner Device Program. Ar šīs programmas palīdzību izstrādātāji varēs izveidot un uzmēģināt aplikācijas uz LG ierīcēm. Šādi aprīkojot izstrādātājus ar ierīcēm un programmām, LG cer veicināt straujāku aplikāciju izstrādes attīstību.

LG G3 QuickCircle SDK

Daži no svarīgākajiem LG SDK elementiem:

  • LG QCircle ir jauna veida viedtālruņa vāciņš, kas ļauj lietotājiem ērti pārvaldīt viedtālruņa galvenās funkcijas tiesi no apaļā QuickCircle lodziņa, neatvarto pašu vāciju. Ar LG QSlide SDK izstrādātāji var pielāgot savas aplikācijas tā, lai arī tās būtu viegli pārvaldāmas no QuickCircle lodziņa.
  • LG QSlide ļauj lietotājiem atvērt vairākas aplikācijas vienlaicīgi, samazinot un satilpinot tās vienā ekrānā. Izmantojot QSlide SDK, aplikācijas būs pielāgojamas dažādiem samazinājumiem, lai tās varētu ietilpt viedtālruņa ekrānā vienlaicīgi ar citām aplikācijām.
  • LG QRemote ļauj izmantot viedtālruni kā universālu tālvadības pulti, kas savienojama ar dažādām mājas izklaides ierīcēm, piemēram, TV. Ar LG QRemote SDK iespējams ātri pārvērst aplikācijas modernas mājsaimniecības kontrolei.
  • LG QPair ir funkcija, kas piedāvā savienojamu vidi starp Android viedtālruņiem ar vismaz Andorid 4.1 operētājsistēmas atjauninājumiem un LG planšetdatoriem. Ar SDK iespējams radīt interesantus risinājumus, kas vienlaicīgi dažadās ierīcēs sinhronizētu tādas darbības kā ziņu sūtīšana, sociālo mediju kontu atjaunošana u.t.t..

LG G3 QuickCircle SDK

Lai uzzinātu vairāk par LG Izstrādātāju programmu, spied šeit: http://developer.lge.com.