LG paziņo par jaunu 2014.gada Ultra HD televizoru klāsta pieejamību Latvijā

Daudzpusīgais 2014. gada LG Electronics (LG) ULTRA HD televizoru modeļu klāsts Latvijā būs pieejams jau no jūnija vidus.. Jaunajā piedāvājumā ir iekļauti premium klases modeļi, kā arī lētāki modeļi, ar ekrānu diametru no 49 līdz 84 collām. Pirmie modeļi, kas paradīsies Latvijā būs UB980V, UB950V, UB930V un UB850V. Visi LG ULTRA HD televizori piedāvā vienreizēju skatīšanās kvalitāti, jo attēli ir tik bagātīgi ar detaļām un krāsām, ka tos viegli sajaukt ar realitāti.

UB85-2

LG ULTRA HD televizori piedāvā kvalitātes uzlabošanas tehnoloģiju, kas pārvērš SD, HD vai Full HD saturu tuvu Ultra HD kvalitātei. True 4K Engine Pro, ciešā sadarbībā ar uzlaboto Super Resolution Algorithm funkciju, likvidē gandrīz visas vizuālās kļūdas. Turklāt True 4K Engine Pro atbalsta 4K Motion Estimation Motion Compensation (MEMC) funkciju, kas garantē izcilus 4K Ultra HD attēlus ar minimālām kustību kropļojumu.

Ar jau iebūvētiem 4K HEVC 60p dekoderiem, LG ULTRA HD televizori ir nodrošināti nākotnei. Jaudīgā iekārta spēj atšifrēt pārraides signālus H.264 un HEVC H.265 kompresijā, 30p vai 60p kadru frekvencē. Turklāt uzņēmuma iespaidīgie televizori, spēj attēlot Ultra HD saturu no gandrīz jebkura ievades avota, tostarp HDMI 2.0, USB un LAN.

LG Smart TV UB9500-lifestyle

Četrkāršojot FULL HD televizoru pikseļu skaitu, LG ULTRA HD televizori piedāvā 4K 3D+ skatīšanās formātu, tādējādi nodrošinot pilnībā jaunu pieredzi ar visaizraujošāko 3D attēla kvalitāti, kāda šobrīd pieejama. LG 4K 3D izmanto Film Patterned Retarder (FPR) tehnoloģiju, lai radītu pārliecinošus 3D attēlus, praktiski bez miglas un ņirboņas. Turklāt LG iekļāvis unikālu kontroles funkciju, kas nodrošina iespēju pārsteidzoši viegli pielāgot 3D efekta intensitāti. Visi LG ULTRA HD 2014.gada televizoru modeļi ir aprīkoti ar modernu 3D pārvēršanas tehnoloģiju, tiem brīžiem, kad ar 2D vien nepietiek.

LG ULTRA HD televizori aprīkoti ar In-Plane Switching (IPS) paneļiem, kas nodrošina unikālu krāsu precizitāti un pastāvīgi pirmšķirīgu krāsu kvalitāti, ar minimāliem krāsas kropļojumiem no praktiski jebkura skatu punkta. LG ULTRA HD Engine Pro piedāvā apstrādes jaudu, kas nepieciešama, lai sasniegtu izšķirtspēju (3849×2160) un likvidētu jebkādus vizuālus izplūdumus.

LG Smart TV UB9800_interior Atsevišķi jaunie premium klases LG ULTRA HD televizoru modeļi var lepoties ar ULTRA Surround skaņas sistēmu, kas izstrādāta sadarbībā ar Harman Kardon. Uz priekšu vērstā, vairāku kanālu skaļruņu sistēma, nodrošina skaņu ar pārsteidzošu skaidrību un precizitāti. Šī sistēma tiks iekļauta arī citos LG televizoru modeļos (ULTRA Surround specifikācijas atšķiras no modeļu un ekrānu lieluma).

Vienkāršā un intuitīvā webOS Smart TV platforma, kas ir būtiska LG Smart+TV sastāvdaļa, tiks iekļauta vairumā LG ULTRA HD televizoru, kas šogad nonāks tirgū. Tās vieglā lietošana padara satura meklēšanu un aplūkošanu, savienošanu ar citām ierīcēm un pat sākotnējo uzstādīšanas procesu, neiedomājami vienkāršu. Turklāt jaunā platforma atvieglo izstrādātājiem iespējas izstrādāt aplikācijas un veicina LG Smart TV savienojamību ar citām ierīcēm.