LG Display pārstāv nākamās paaudzes displeju produktus un tehnoloģiju līderus SID 2014

LG Display – pasaules inovātors displeju tehnoloģijās, prezentēs displeju tehnoloģijas nākotni, tajā skaitā savus revolucionāros OLED paneļus, Informācijas Displeju Sabiedrības (Society for Information Display’s – SID) Displeju Nedēļā 2014, kas notiks no 3. līdz 5. jūnijam Sandjego konferenču centrā.

Ultra Vision TV Line-Up

Uzņēmums SID laikā prezentēs ieliektu Ultra HD OLED un LCD TV paneļu līniju, kā arī citus augstas izšķirtspējas IT, mobilo paneļu produktus un komerciālo displeju paneļus.

Tiks izstādīti 55, 65 un 77 collu Ultra HD ieliekti OLED TV paneļi, kas sniedz īpaši augstu attēla kvalitāti. Papildus, tiks prezentēti 65 un 105 collu Ultra HD ieliekti LCD TV paneļi, kas ir balstīti uz IPS tehnoloģijas un sniedz plašākos skatīšanās lenķus bez krāsu deformācijas, skatoties no jebkuras vietas. LG Display ieliektie Ultra HD TV paneļi ir aprīkoti ar inovatīvo FPR 3D tehnoloģiju, kas sniedz skatītājiem dinamisku 3D attēlu, kas ir četras reizes asāks par Full HD paneļiem, tādējādi ieliektais ekrāns ļauj izbaudīt vēl labāku kinematogrāfisku pieredzi.

77-inch-Curved-Ultra-HD-TV-

Vēl tiks prezentēti jaunie Quad HD paneļi mobilajām ierīcēm. Ar 2,560×1,440 pikseļu izšķirtspēju, tiem ir četras reizes augstāka izšķirtspēja nekā 1,280×720 HD paneļiem. Ar 491ppi pikseļu blīvumu, LG Quad HD paneļi sniedz ievērojami asāku attēlu, lai sasniegtu vēl augstāku attēla kvalitāti. Tāpat tiks prezentēti 34 collu WQHD monitors un 13.3 collu Quad HD displejs portatīvajiem datoriem, liekot akcentu uz uzņēmuma augstās izšķirtspējas tehnoloģiju, kurā tas ir līderis.

SID 2014 konferences laikā LG Display pirmo reizi izrādīs pasaules lielāko – 98 collu Ultra HD LCD displeju interaktīvajām tāfelēm. Ar astoņas reizes asāku attēlu nekā projektoru tipa HD interaktīvās tāfeles, uzņēmuma Ultra HD LCD paneļi ļauj lietotājam redzēt ekrāna saturu dienas gaismā bez spilgtuma regulēšanas. Papildus, lielais ekrāna izmērs ļauj skaidri redzēt attēlu no jebkuras vietas klasē.

77-inch Curved UltraHDTV

LG Display atklās arī inovatīvus nākotnes komerciālos displejus, ieskaitot 47 collu caurspīdīgo displeju, video mākslas sienu un 47 collu āra displeju. 47 collu caurspīdīgais displejs piedāvā trīs reizes lielāku transparenci, salīdzinot ar pastāvošajiem produktiem. Video mākslas siena sastāv no četriem 55 collu paneļiem ar pasaules plānāko malu – 3.5mm.

Neskaitot izstādi, LG Display sniegs sešas prezentācijas par OLED paneļu tehnoloģiju, ieskaitot trīs vieslekcijas SID tehnoloģijas konferencē no 1. līdz 7. jūnijam, kas apliecina uzņēmuma līdera pozīciju OLED tehnoloģijās.

Trīs vieslekciju temati būs

▶Komerciālu lokanu AM OLED izstrāde,

▶Augstākās tehnoloģijas liela izmēra OLED TV

▶Liela izmēra Ultra HD OLED TV displeju paneļu dizaina tehnoloģiskais progress un kompensācijas metodes.

LG Display kopumā sniegs 14 prezentācijas konferences laikā, kuras apmeklēs vairāk kā 6000 globālo līderu displeju industrijā, ieskaitot industrijas vadītāji, akadēmiķi un pētnieki, apliecinot uzņēmuma vadošos tehnoloģiskos sasniegumus displeju sektorā.