LG iepazīstina ar ilgi gaidīto flagmani LG G3

LG Electronics (LG) šodien pasauli iepazīstināja ar tik ļoti gaidīto LG G3 viedtālruni, kas ir uzņēmuma plašu popularitāti ieguvušā LG G2 viedtālruņa un Learning from you filozofijas pēctecis. Prezentācijas pasākumiem notiekot sešās pilsētās visā pasaulē – Londonā, Ņujorkā, Sanfrancisko, Seulā, Singapūrā un Stambulā – LG G3 vēlas no jauna definēt, kas ir globāls viedtālrunis globāliem klientiem.

LG G3

Jaunā G3 būtiskākās iezīmes:

 • 5,5 collu Quad HD ekrāns ar 538ppi izšķirtspēju, kas nodrošina četrreiz lielāku izšķirtspēju par HD un gandrīz divas reizes lielāku izšķirtspēju kā Full HD ekrāniem;
 • 13 megapikseļu OIS+ (Optical Image Stabilizer Plus) kamera ar revolucionāru Laser Auto Focus funkciju, kas var uzņemt pārsteidzoši asas fotogrāfijas krietni īsākā laika periodā, salīdzinājumā ar parastajām telefonu kamerām;
 • Pulēts, metālisks aizmugures panelis, kas ir viegls un neatstāj pirkstu nospiedumus;
 • Plūstošas arkas forma, kas ļauj ērti u” viedtālruni vienā rokā, un LG novatoriskais Rear Key dizains;
 • Pārveidota grafiskā lietotāja saskarne (GUI) .

Reālistiskā skatīšanās pieredze

G3 Quad HD ekrāna izstrādi veicinājuši vairāki inovācijām veltīti gadi ekrānu tehnoloģiju attīstībā. Pikseļu blīvumam veidojot 538ppi, G3 Quad HD ekrāns uzstāda jaunus skatīšanās standartus, rādot attēlus, kas ir asāki un skaidrāki nekā tradicionālajos viedtālruņu ekrānos.

LG aprīkojis G3 ar 3000mAh noņemamu akumulatoru un modernām optimizācijas tehnoloģijām, lai vēl vairāk palielinātu akumulatora efektivitāti. Akumulatora katodā, aizstājot metālu ar grafītu, LG inženieri ir spējuši pagarināt G3 akumulatora darbības laiku.

LG G3

Vienkārši aizraujoši

G3 modernā 13MP OIS+ kamera ir radīta, lai ātri un viegli tvertu dzīves īpašos brīžus tieši tad, kad tie notiek. Tas iespējams, pateicoties G3 Laser Auto Focus sistēmai, kas ir pirmā šāda veida viedtālruņu nozarē. Šī tehnoloģija nodrošina G3 iespēju uzņemt labākos brīžus pat vājā apgaismojumā, nosakot attālumu starp objektu un kameru, izmantojot lāzera staru. Tāpēc vairs nebūs miglainu bilžu un/vai nenotvertu brīžu, jo jūsu kamera nespēja pietiekami ātri izlemt, uz kuru bērnu spēļu laukumā nepieciešams fokusēties.

LG ir arī vienkāršojis šo īpašo brīžu uzņemšanas procesu. Tā vietā, lai fokusētos uz objektu priekšskatījuma režīmā un tad piespiestu uzņemšanas pogu, G3 telefonā attēls tiks uzņemts automātiski pēc fokusa meklēšanas sākšanas. Turklāt G3 2.1MP priekšpuses kamera ieguvusi vairākus jaunus uzlabojumus, tostarp lielāku attēla sensoru un lielāku objektīva diametru, lai nodrošinātu labāku gaismas caurlaidi un skaistākus pašportretus.

Līdzsvarots un vienkāršots dizains

G3 plūstošās arkas dizains ar ergonomisko izliekumu un plāno malu profilu nodrošina ērtu satvērienu lietošanai ar vienu roku. G3 turpina LG Rear Key dizaina konceptu un piedāvā arī jaunizveidotu ieslēgšanas/izslēgšanas pogu un skaļuma regulēšanas taustiņus, kā arī augstākās kvalitātes materiālus un apdari. G3 tiks piedāvāts piecās brīnišķīgās krāsās – Metāliski melnā, Zīda baltā, Mirdzoši zelta, Mēness violetā un Burgundijas sarkanā.

Vienkāršotas lietotāja funkcijas

Viedā klaviatūra: adaptīva tehnoloģija mācās ar katru jūsu rakstīšanas reizi, lai nodrošinātu ātrāku teksta ievadi ar mazāk kļūdām. Viedā klaviatūra samazina teksta ievades kļūdas līdz pat 75%, izsekojot un analizējot rakstīšanas paradumus, un intuitīvi „zinot”, kādu vārdu lietotājs grasās rakstīt. Klaviatūras augstumu un atsevišķus taustiņus arī iespējams pielāgot, lai nodrošinātu vēl ātrāku teksta ievadi.

Viedais ziņojums: Nodrošina ierosinājumus un ieteikumus, balstoties uz lietotāja uzvedību, telefona izmantošanas paradumiem un atrašanās vietu, lai piedāvātu informāciju, kad tā ir nepieciešama visvairāk. Piemēram, viedais ziņojums var atgādināt par iepriekš atteiktu telefona zvanu. Vai, ja jums ir liels neizmantoto failu vai aplikāciju skaits,  viedais ziņojums piedāvas jums tās izdzēst vai atinstalēt.

LG G3

Viedā drošība: LG G3 piedāvā vairākas modernas drošības funkcijas, tostarp:

 • Knock CodeTM ir unikāls ar savu spēju gan ieslēgt, gan atbloķēt telefonu vienā solī. Lietotājs var izveidot personalizētu kodu, kuru iespējams ievadīt jebkurā ekrāna vietā. Ar G3 lietotājiem būs iespēja izmantot KnockONTM, lai atmodinātu ekrānu un pārbaudītu laiku, kā arī piekļūt tieši sākuma ekrānam ar Knock CodeTM.
 • Content Lock nodrošina personīgo failu drošību un patur tos paslēptus, kad G3 tiek koplietots. Kad G3 tiek pieslēgts datoram, Content Lock liedz failu priekšskatīšanu, saglabājot personīgus datus drošībā.
 • Kill Switch sniedz G3 īpašniekiem iespēju atslēgt savu telefonu attālināti zādzības gadījumā. Kill Switch arī nodrošina iespēju viedtālrunī likvidēt saturu, lai netiktu kompromitēta personīgā informācija.

LG arī piedāvās vairākus premium klases aksesuārus, lai papildinātu LG G3 lietošanas pieredzi:

 • QuickCircleTM vāciņš: Pieejams piecās krāsās, QuickCircle Case nodrošina vieglu piekļuvi tādām bieži lietotām funkcijām kā zvanu veikšanai, teksta ziņojumu rakstīšanai, mūzikai un kamerai, bez nepieciešamības atvērt vāciņu.
 • LG Tone InfinimTM (HBS-900): Bluetooth austiņas, kas izstrādātas sadarbībā ar Harman/Kardon, nodrošina augstākās kvalitātes audio stilīgā dizainā. Tone Infinim arī nodrošina Name Alert funkciju, lai mutiski paziņotu par zvanītāju pirms atbildēšanas.
 • Bezvadu lādētājs: LG bezvadu lādētājs, kas ir kompakts, saliekams un savienojams ar Qi.

LG G3 galvenās specifikācijas:

 • Čipkopa: Qualcomm Snapdragon™ 801 (līdz pat 2.5GHz Quad-Core)
 • Operētājsistēma: Android 4.4.2 KitKat
 • Displejs: 5.5-inch Quad HD IPS (2560 x 1440, 538ppi)
 • Atmiņa: 16/32GB eMMC ROM / 2/3GB DDR3 RAM / microSD slot (128GB max)
 • Kamera:  aizmugurējā – 13.0MP ar OIS+ un Laser Auto Focus / priekšējā 2.1MP
 • Akumulators: 3,000mAh (izņemams)
 • Izmēri (G x P x B): 146.3 x 74.6 x 8.9mm