LG paplašina planšetdatoru klāstu ar jauniem G Pad sērijas modeļiem

LG Electronics (LG) paplašina G Pad sēriju ar trīs jauniem planšetdatoriem, lai lietotājiem piedāvātu plašākas izvēles iespējas. Jaunās G Pad ierīces – G Pad 7.0, G Pad 8.0 un G Pad 10.1 – tiks prezentētas vienā no lielākajām Eiropas tehnoloģiju izstādēm MedPI 2014, kas norisināsies Monako no 13. līdz 16. maijam. Paplašinātais LG planšetdatoru klāsts, kurā iekļauta arī atzinību guvusī G Pad 8.3 ierīce, ievērojami palielina LG klātbūtni planšetdatoru tirgū.

LG G Pad series

„Pretēji viedtālruņiem, ar planšetdatoriem nav tā, ka viens izmērs der visiem. Tāpēc mēs izstrādājām G Pad sēriju dažādai mērķauditorijai – gan lietotājiem, kuru prioritāte ir pārnēsājamība, gan arī tiem, kas vēlas pēc iespējas labāku multimediju pieredzi. G Pad piedāvā labāko visās jomās,” stāsta LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park).

LG jauno G Pad sērijas planšetdatoru galvenas īpašības:

  • G Pad 7.0 – LG mazākais planšetdators, kas izstrādāts, lai to turētu vienā rokā, ir izklaides centrs, kas nodrošina gan pārnēsājamību, gan jaudu.
  • G Pad 8.0 – ar 8 collu lielo ekrānu. LG vidēja izmēra planšetdators nodrošina padziļinātu multimediju pieredzi un nevainojamu vairāku uzdevumu vienlaicīgu izpildi.
  • G Pad 10.1 – ar lielāko ekrānu un akumulatoru. LG 10.1 collas planšetdators nodrošina nebeidzamas izklaides un prieka stundas.

LG G Pad series  Jaunākie G Pad planšetdatori tiks aprīkoti ar tādām LG patentētajām lietotāja saskares (UX) funkcijām kā QPair 2.0 un Knock CodeTM. Pateicoties atjauninātai QPair funkcijai, kas pirmo reizi tika ieviesta G Pad 8.3 modelī, lietotāji var ērti ar Bluetooth palīdzību savienot savu Android viedtālruni un G Pad planšeti, lai nodrošinātu, ka visi saņemtie zvani un īsziņas nekavējoties parādās arī G Pad ierīcē. Izmantojot LG G Pad var ērti atbildēt uz viedtalrunī saņemtajām īsziņām.  Savukārt Knock CodeTM funkcija vienkāršo ierīces ieslēgšanas un atbloķēšanas procesu, nodrošinot lielāku drošību un ērtumu, nekā līdz šim.  Ar vairāk nekā 80 000 iespējamu kombināciju, Knock CodeTM ir unikāls ar savu spēju gan ieslēgt, gan atbloķēt ierīci vienā solī. Knock CodeTM kombināciju iespējams ievadīt jebkurā ekrāna vietā, neraugoties uz to, vai tas ir ieslēgts vai izslēgts, izmantojot divus līdz astoņus piesitienus.

Papildu informācija par LG jaunajiem G Pad planšetdatoriem, tostarp tehniskie dati un pieejamība tirgū, tiks paziņota atsevišķi.