LG atklāj premium viedās ierīces ar funkciju “HomeChat”

LG Electronics paziņojis par vairākām premium viedajām ierīcēm, kas darbosies ar revolucionāro HomeChat ™ ziņapmaiņas pakalpojumu. HomeChat ™ darbina dabiskā valodas apstrāde (NLP) un LINE, kas ir mobilā ziņapmaiņas aplikācija ar vairāk nekā 300 miljoniem lietotāju, kas ļauj sazināties, kontrolēt un uzraudzīt jaunākās LG Smart ierīces, ieviešot pilnīgi jaunu komforta līmeni. Kompānijas premium ierīču klāstā ietilpst ar kameru aprīkots ledusskapis, veļas mazgājamā mašīna, kas ļauj lietotājiem sākt mazgāšanas ciklu attālināti, izmantojot HomeChat ™, un Lightwave krāsns, kas atbalsta NFC un WiFi ērtai kontrolei no jebkuras vietas.

LG Smart Refrigerator

LG HomeChat ™ ietvertā ziņapmaiņas aplikācija LINE ļauj lietotājiem saņemt ieteikumus un kontroles iestatījumus, esot ārpus mājām. HomeChat ™  intuitīvā saskarne ļauj sazināties ar LG Smart ledusskapi, veļas mašīnu vai cepeškrāsni, tāpat kā “čatojot” ar tuvu draugu. Papildu ērtībai, Quick Button funkcija nodrošina ātru un ērtu pieeju katrai ierīcei, lai viegli varētu lietot visbiežāk izmantotās funkcijas. HomeChat ™ piedāvā lietotājiem izvēlēties trīs dažādus režīmus: brīvdienas, ārpus mājas un “Atgriezties mājās”. LG jaunais pakalpojums piedāvā izvēli starp vairāk nekā 40 unikālām LINE vizuālizācijām, pievienojot patīkamu personīgo elementu sarunām.

LG Smart Refrigerator LG Smart ledusskapis

Modernajam LG Smart ledusskapim ir iestrādātas vairākas inovācijas, piemēram, Smart View funkcija. Izmantojot šajā nozarē pirmo iebūvēto iekšējo ledusskapja kameru, kas novietota galvenā nodalījuma augšpusē, lietotāji var kontrolēt ledusskapja saturu un redzēt to savos viedtālruņos un planšetēs. Platleņķa kamera spēj parādīt saturu ne tikai augšējos plauktos, bet arī pārtikas preces uz apakšējā plaukta un citos nodalījumos. Iebūvētā kamera fiksē ledusskapja atvēršanu un aizvēršanu, saglabā attēlus ar pārtikas produktiem, kas glabājas un atzīmē, kad tie pēdējo reizi lietoti. Izmantojot HomeChat ™, lietotāji var uzreiz redzēt, tieši kādus produktus nepieciešams nopirkt, kamēr paši atrodas veikalā.

LG Smart vadības funkcijas padara ledusskapi par pilnīgu pārtikas vadības sistēmu. Izmantojot iebūvēto LCD paneli vai LG Smart ledusskapja viedtālruņa aplikāciju, lietotāji var pārbaudīt saturu savā ledusskapī, neatverot durvis. Viedais svaiguma mērītājs Smart Freshness Manager ļauj ievadīt plašu pārtikas produktu un dzērienu klāstu, lai sekotu to derīguma termiņiem. Smart Manager spēj ieteikt maltītes, pamatojoties uz to, kas glabājas ledusskapī.

LG Smart Refrigerator

LG unikālā veselības pārvaldes sistēma var veikt recepšu ieteikumus, kā arī radīt ikdienas un iknedēļas maltīšu plānus, pamatojoties uz lietotāja personisko profilu. Vecums, dzimums, svars un augums – šī informācija tiek izmantota, lai noteiktu ķermeņa masas indeksu (ĶMI), kas tiek izmantots, lai izveidotu atbilstošu, individuālu maltīšu plānu.

LG Smart veļas mazgājamā mašīna

Ar funkciju HomeChat ™, lietotāji var attālināti kontrolēt un uzraudzīt savu LG Smart veļas mašīnu ārpus mājām.  Ar ziņojuma palīdzību iespējams uzsākt mazgāšanas ciklu laicīgi, neesot mājās. LG smart veļas mašīna nodrošina, ka veļas mazgāšana tiek pabeigta līdz brīdim, kad lietotājs nokļūst mājās.
Nosūtot tekstu: “Ko jūs darāt? “, lietotāji var saņemt reālā laika atjauninājumus par veļas mazgāšanas progresu. LG smart veļas mašīna ir aprīkota ar intuitīvo Smart Touch displeju, kas padara to viegli lietojamu. Iespējams arī izvēlēties dažādus mazgāšanas ciklus vai lejupielādēt jaunus, izmantojot WiFi savienojumu.

LG Smart Appliances with HomeChat 01

LG Smart Lightwave krāsns

HomeChat ™ un recepšu meklēšanas funkcija lietotājam ļauj sarunāties ar savu smart LG krāsni un ieteikt receptes konkrētiem ēdieniem. Izvēloties funkciju “atgriešanās mājās” un krāsns jautās: “Ko Jūs  vēlētos šodien pagatavot?”, atverot recepšu meklēšanas logu. Kad esat gatavs gatavot, cepeškrāsns noteiks cepešanās temperatūru un gatavošanas laiku konkrētajā traukā. Lietotāji var saņemt ziņojumus viedtālrunī, kad ir pieejamas jaunas receptes, mudinot ģimenes locekļus izmēģināt jaunus un interesantus ēdienus.

Pēc veiksmīga sākuma Korejā, LG plāno ieviest ar HomeChat ™ junkciju saderīgus Smart ledusskapjus, veļas mazgājamās mašīnas un cepeškrāsnis arī citos tirgos, tostarp ASV.