LG ledusskapis ar Inverto Lineāro kompresoru iegūst industrijas atzinību

LG Electronics (LG) ledusskapji ar Inverto Lineāro kompresoru tehnoloģiju ieguvuši Elektronikas un Informācijas Tehnoloģiju asocialcijas (VDE) atzinību par energoefektivitāti un īpaši kluso darbību. VDE ir viena no lielākajām un ietekmīgākajām Eiropas zinātiskajām un tehnoloģiskajām asocialcijām, kas katru gadu veic apmēram 100 tūkstošus dažādu testu 500 augsti kvalificētu darbinieku vadībā. Testos tiek noteiktas lokālu un tādu internacionālu uzņēmumu kā LG ražotās produkcijas kvalitāte.

REFRIGERATOR_WITH_INVERTER_LINEAR_COMPRESSOR_500

VDE viektajā testā LG ledusskapji ar Inverto Lineāro kompresoru tehnoloģiju pierādījās par aptuveni 32 procentiem energoefektīvāki par ledusskapjiem, kuru darbību nodrošina ierastie kompresori, tādējādi nodrošinot izteikti zemākus elektrības rēķinus. VDE secināja arī to, ka LG ledusskapis ir aptuveni par 25 procetiem klusāki[1] par citu ledusskapi ar parasto virzuļa tipa kompresoru. Mērot no ledusskapja priekšas, Invertā Lineārā kompresora modelis izdalīja 22dB lielu troksni, līdzinoties tam trokšņa līmenim, kāds parasti dzirdams klusā guļamistabā.

Pateicoties Invertā Lineārā kompresora unikālajam dizainaim, lietotāji var izbaudīt klusāku ledusskapja darbību, paterējot mazāk elektrības. Izmantojot lineāro virzuli, LG modelis rada mazāku iešējo berzi, līdz ar to piedāvājot lielāku uzticamību un izturību.[1] Balstoties uz VDE testu, salīdzinot enerģijas patēriņu un trokšņa līmeni starp LG modeļiem GBB530NSCXE (ar Inverto Lineāro kompresoru) un GBB530NSQWB (ar parasto virzuļa kompresoru).