LG 34 collu 21:9 UltraWide monitors saņem augsta līmeņa apgalvojumu no TIPA

LG Electronics (LG) 21:9 UltraWide monitors (modelis 34UM95) monitors apgalvots ar Tehnical Image Press Association (TIPA) fotogrāfiju izdevumu apvienības balvu kā Labākais foto monitors. 34 collu lielais 21:9 proporciju modelis piedāvā pārsteidzošu UltraWide QHD izšķirtspēju (3440 x 1440), neaprspējamas krāsas un savienojumu iespējas, ieskaitot Thunderbolt 2. Arī LG ULTRA HD TV (UB980 sērija) ieguvis TIPA apbalvojumu kā Labākais foto TV.

LG 34 collas

Multimediju professionāļi un grafiskie mākslinieki noteikti novērtēs jaunā 34UM95 modeļa krāsu precīzo attēlojumu un produktivitāti veicinošās funkcijas. Noderīgas būs arī tādas savienojamības iespējas kā  Thunderbolt 2, kas dod iespēju pārsūt failus līdz pat 20Gbps lielā ātrumā, iespaidīgi palielinot produktivitāti, strādājot ar lieliem foto un video failiem.

UltraWide monitoram spēj attēlot 99 procentus no sRGB krāsu shēmas un tam ir iebūvēta True Color Finder programma un kalibrāciju uzstādījumi. Līdz ar to attēli un video, kas tiek apskatīti vai apstrādāti monitorā, pārsteidz ar spilgtajām krāsām un asumu. LG dalītā ekrāna programma 4-Screen Split ērti ļauj vienlaicīgi atvērt dažādus failus un pārlūkot ārējo ierīču saturu. Tāpat monitors savienojams ar Mac Pro procesoru.

LG 34 collas

TIPA Labākā foto TV balva pierāda, ka LG ULTRA HD TV UB980 sērijas televizori ir perfekta izvēle tiem, kuri savos televizoros bieži pārlūko fotogrāfijas. Uzlabotā modeļa izšķitspēja četras reizes pārsniedz FULL HD TV izšķirtspēju, kas jūtami palielina fotogrāfijas asumu un iespēju aplūkot jebkuru detaļu. Pateicoties IPS 4K displejam, lietotājs gandrīz no jebkura skatīšanās leņķa var baudīt spilgtas krāsas un atbilstošu kontrastu.

TIPA ir viena no pasaules vadošajām fotogrāfiju izdevumu asociācijām pasaulē, apvienojot 29 dažādus žurnālus no 16 valstīm. Katru gadu asociācijas pārstāvji balso par labākajiem produktiem, ņemot vērā gan tehnoloģiskos kritērijus, gan dizainu, gan arī lietošanas ērtumu un pieejamību lietotājiem.