LG iepazīstina ar atzinību ieguvušo ArtCool Stylist Inverter V gaisa kondicionieri

LG Electronics (LG) prezentējis jaunāko dzīvojamo telpu gaisa kondicionētāju (RAC) risinājumu  – ARTCOOL Stylist Inverter V gaisa kondicionieri, kas šogad saņēma iF Design Awards atzinības balvu.  ARTCOOL Stylist Inverter V ir unikāla, kvadrātveida ierīce ar izsmalcinātu LED apgaismojumu un trīs dažādu veidu Soft Airflow gaisa plūsmas režīmiem, kas vienmērīgi izplata gaisu visā mājā, lai nodrošinātu lielāku komfortu. Turklāt, pateicoties LG modernajai kompresora tehnoloģijai, šis premium klases modelis nodrošina efektīvu, gandrīz pilnīgi nedzirdamu darbību un būtisku enerģijas taupību.

LG Artcool Stylist AC

ARTCOOL Stylist lieliski pieskaņojas jebkuram interjera dizainam – modernam, klasiskam vai minimālisma. LG ARTCOOL Stylist platumam veidojot vien 121mm, tas ir par 25mm plānāks nekā tā priekšgājējs un lakoniski izskatīsies uz jebkuras sienas. Ierīce ir aprīkota ar LED apgaismojuma apli, kas maina krāsas, lai norādītu uz dzesēšanas vai sildīšanas režīmu, kā arī to iespējams pielāgot jebkuram noskaņojumam vai interjeram.

LG Artcool Stylist ACTrīs ceļu Soft Airflow funkcija izplata gaisu uz visām pusēm, arī uz grīdas, nodrošinot patīkamu efektu, kas ir nomierinošs un rada dabiskākas sajūtas, nekā vairums gaisa kondicionētāju, kuri pūš tiešu gaisa straumi. Turklāt LG modernā kompresora tehnoloģija nodrošina ARTCOOL Stylist iespēju darboties tikai ar 19 decibelu skaļumu, vienlaikus patērējot mazāk enerģijas salīdzinājumā ar parastajiem gaisa kondicionētājiem.

Lielākai ērtībai ARTCOOL Stylist tiek piedāvāts ar vienlīdz pievilcīgu tālvadības pulti, kas aprīkota ar 3,4 collu lielu skārienjūtīgu ekrānu. Šī modernā tālvadības pults ļauj ātri un ērti mainīt uzstādījumus, tostarp arī LED apgaismojuma krāsu un spožumu.