LG lauž tradicionālos priekšstatus par apgaismojumu izstādē Light+Building 2014

LG Electronics (LG) iezīmējuši izplešanos apgaismojuma tirgū, iepazīstinot ar jaunākajiem apgaismojuma produktiem Light+Building 2014 tirdzniecības izstādē, kas norisinājās no š.g. 30. marta līdz 4. aprīlim Frankfurtes izstāžu centrā Vācijā. LG izstādīja advancētas apgaismojuma tehnoloģijas, kas izceļas enerģijas taupīšanā, savienojumos un vadīšanā no citām ierīcēm, kā arī garantē komfortablu lietotāja pieredzi.

LG OLED Table Lamp

Sekojot pirmajai prezentācijai Korejā, LG iepazīstināja ar LG Smart Lamp viedo lampu, ko var savienot ar viedtālruni vai planšetdatoru, pateicoties Bluetooth, un vadīt ar viegli lejupielādējamu Android vai iOS aplikāciju. Smart Lamp piedāvā deviņus darbības režīmus, ko var personalizēt pēc katra lietotāja vēlmēm. Piemēram, Sleep Mode režīmā Smart Lamp var uzstādīt uz pakāpenisku izdzišanu, kad lietotājs dodas pie miera, un pakāpenisku ieslēgšanos pēc modinātāja nozvanīšanas.

Vēl viens inovatīvs apgaismojuma objekts, ko LG prezentēja Light+Building 2014, ir LG OLED Table Lamp, pasaulē pirmais produkts, kas izmanto ieliektu OLED paneli kā gaismas avotu. Ražots ekskluzīvi LG Chem, lampā izmantotie LG paneļi ir neticami plāni un fleksibli, tie tiek uzskatītie par nākamo apgaismes tehnoloģijas paaudzi. Arī LG OLED Table Lamp var kontrolēt attālināti ar saderīga viedtālruņa vai planšetdatora palīdzību, kurā lejupielādēta LG apgaismojuma kontroles aplikācija.

LG Lighting Control App

Vēl viens jaunums, kas tika izrādīts Light+Building izstādē, ir LG Color Tunable Flat Light, kura krāsu un krāsas temperature var regulēt ar viedtālruņa vai planšetdatora plaīdzību, radot unikālu atmosfēru jebkurā telpā. Gaismai vienmēr piedēvēts īpašs iespaids uz cilvēkiem, gan emocionāli, gan bioloģiski. Lietojot efektīvi, LG Color Tunable Flat Light var būt nozīmīgs elements patīkamas apkārtnes un indivīdu labsajūtas nodrošināšanai.

Demonstrējot šo apgaismes ierīču advancētās iespējas, Light+Building izstādes apmeklētāji izmēģināt šo jauno apgaismojuma ierīču savienojamību ar LG HomeChat viedā mājokļa vadības sistēmu. Jauno apgaismojuma objektu īpašnieki ar ierīcēm varēs sazināties ar populārās teksta ziņu aplikācijas LINE starpniecību, neiedziļinoties sarežģītās tehnoloģijās, bet gan izmantojot sarunvalodu. Uzrakstot teikumu angļu valodā “I am going out” (“Es izeju no mājas”), HomeChat jautās, vai lietotājs vēlas ieslēgt drošības uzstādījumus. Tiks aktivizēti uzstādījumi, kas, starp citām lietām, ik pa laikam ieslēgs un izslēgs apgaismes ķermeņus, lai radītu priekšstatu, ka īpašnieks ir mājās.

LG LED Flat Light izmanto LG pieredzi neticami plāno LED televizoru ražošanai, tādēļ LG LED Flat Light ir par aptuveni 70 procentiem plānāks par konkurentu apgaismes objektiem. Plānums un maigā gaisma padara produktu par piemērotu lielākajai daļai darba un dzīvojamo telpu.

Iegūstot no LG patentētās siltuma izkliedes tehnoloģijas, LG LED-T111 apgaismojums piedāvā 70 vatu metāla halogenīdu lampas. Šis ir ideals risinājums augstas klases veikaliem u.c. komerciālām telpām, kuriem nozīmīga ir premium klases atmosfēras radīšana un energoresursu efektivitāte.

LG LED Streetlights un Downlights ielu apgaismes ķermeņi veidoti, lai atbilstu dažādām vajadzībām atšķirīgās vidēs. Apgaismes objektu modulārais dizains orientēts uz nākotni un ilgtspēju – vecākas detaļas un komponentus vēlāk varēs nomainīt uz efektīvākiem. Modulārais dizains tāpat potenciāli ietaupīs lietotāju naudu, jo tikai atsevšķām detaļām būs vajadzīga nomaiņa, un nākotnes uzlabojumi noteikti veicinās vēl lielāku energoefektivitāti. Turklāt, lai labāk saplūstu ar apkārtējo vidi, LG augstākā prioritāte to produktu radīšanai bijusi minimālisma dizains ar augstu funkcionalitāti.