LG izstādē MCE 2014 prezentē īpaši efektīvus kondicionierus

LG Electronics (LG) plašāku auditoriju Mostra Convegno Expocomfort (MCE) 2014 izstādē iepazīstināja ar kondicionieriem un enerģijas risinājumiem. Itālijas pilsētā Milānā izstāde norisinājās no 18. – 21. martam, un tajā bija apskatāms plašs klāsts komerciālo un dzīvojamo māju klimatu kontroles un atjaunojamo energoresursu tehnoloģijas.

LG conditioning

Apvienojot zem vienotas tēmas “Virs jūsu standartiem” (Beyond Your Standarts), LG prezentēja Multi V IV, Single un Multi Split sērijas produktus, kā arī ARTCOOL Stylist Inverter V. Multi V IV labi demonstrē LG industrijā dominējoši gaisa kondicionēšanas sistēmas augsto līmeni. Revolucionārais produkts ietver sasniegumus VRF tehnoloģijās – tam ir izcils kompresors, siltuma ģenerators, dzesētājs.

LG compressor

Savukārt elegantais ARTCOOL Stylist Inverter V ir minimālisma dizaina paraugs un perfekti sader ar LG 2014. gada moto “Piešķir savai telpai stilu” (“Style your Space”). Šī modeļa prototips ir lielu popularitāti ieguvušais modelis ARTCOOL Gallery, kas tika laists klajā 2001. gadā. ARTCOOL Stylist Inverter V ir unikāla, kvadrātveida ierīce ar izsmalcinātu LED apgaismojumu un trīs dažādu veidu Soft Airflow gaisa plūsmas režīmiem, kas vienmērīgi izplata gaisu visa mājā, lai nodrošinātu lielāku komfortu.

Jaunie modeļi izstrādāti, paturot prātā Eiropas lietotāju vajadzības un vēlmi pēc komforta – energoefektīvās ierīces piedāvā tādas viedās funkcijas kā Tag On vadību ar viedtālruni un Active Energy Control, veselībai labvēlīgo plazmas jonizatora funkciju u.c.