LG festivālā InnoFest 2014 prezentēti jauni energoefektīvi ledusskapji

Ikgadējā inovāciju festivālā InnoFest 2014, kurš norisinājās Venēcijā šī gada 19. martā, LG Electronics demonstrēja jaunu, ergonomisku ledusskapju produktu līniju, kas paredzēta Eiropas patērētājiem. Jaunie ledusskapji ne tikai palīdz saglabāties ēdienam svaigam ilgāk, bet arī padara pārtikas produktu organizēšanu ledusskapī ērtāku un vieglāku.

LG Innofest

LG ir aprīkojuši savus jaunos ledusskapjus ar Inverter Linear kompresoriem, kuri pirmo reizi sasnieguši enerģijas taupīšanas reitingu A+++-10%. Šis jaunais kompresors ļauj ledusskapjiem samazināt enerģijas patēriņu līdz pat 50% salīdzinājumā ar ledusskapjiem, kas ir aprīkoti ar parastajiem kompresoriem. Pateicoties augstajai tehnoloģijas precizitātei, ēdiens ledusskapī saglabājās ilgāk svaigs, kā arī trokšņa skaļums, ko izdala ledusskapis, ir samazināts par 25%. LG eksperti paredz to, ka Eiropas patērētājiem jaunie ledusskapji šķitīs īpaši saistoši, pateicoties šiem efektivitātes sasniegumiem, jo elektrības cenas Eiropā ir kāpušas. Arī 10 gadu garantija šiem ledusskapjiem noteikti šķitīs klientam pievilcīga.

Inovatīvā Door-in-Door™ paredzēta ātrai un vieglai pieejai ledusskapim

LG parocīgais door-in-door dizains ļauj cilvēkam ātri, ērti un viegli piekļūt visbiežāk patērētajiem dzērieniem un ēdieniem. Papildu plaukts šajās durvīs ļauj lietotājam organizēt sava ledusskapja vidi atkarībā no sava dzīves stila. Pateicoties šīm unikālajām durvīm, aukstā gaisa daudzums, kurš izplūst ārā no ledusskapja, atverot tā durvis, samazinās par 41%.

Gudrāka glabāšana un vairāk brīvās vietas maksimālam elastīgumam

Pateicoties plānākām izolēšanas sienām, LG jaunajam četru durvju ledusskapis ir sasniedzis milzīgu iekšējo tilpumu. Pateicoties Smart Storage System tehnoloģijai, kas uzlabo ledusskapja daļu nošķiršanu, ledusskapja lietotāji var organizēt savu pārtiku dažādos interesantos un radošos veidos.

Inteliģentā gaisa menedžēšana, lai saglabātu ēdienus svaigus

Visi LG ledusskapji ir aprīkoti ar Total No Frost funkciju. Pateicoties Multi Air Flow sistēmai, gaļas ēdieni, kas novietoti augšējos plauktos, būs tikpat vēsi kā dārzeņi, kuri noglabāti ledusskapja apakšējos plauktos. LG unikālā Pure N Fresh™ gaisa filtrēšanas sistēma, ar kuru aprīkoti jaunākie LG ledusskapji, izmanto spēcīgu ventilatoru, kas izgaiņā aromātus.

Radoša inženierija priekš vieglas pieejas

Nelielos virtuves interjeros bieži ir problēmas ar ledusskapja durvju pilnīgu atvēršanu. LG inženieri ir parūpējušies par to, lai jaunajiem ledusskapjiem nebūtu šāda problēma, risinājumu viņi ir nosaukuši par Zero Clearance. Ar Zero Clearance palīdzību ledusskapja lietotājs var atvērt ledusskapja durvis 90 grādu lenķī un brīvi piekļūt visiem ledusskapja plauktiem viegli, ātri un bez piepūles.