LG prezentē jauno, satriecošo SoundPlate audio sistēmu

LG iepazīstinājis lietotājus ar jauno Sound Plate (modelis LAP340), plānu, basa tipa tumbiņu mājas kinozāles audio sistēmu, kas papildina TV skatīšanās pieredzi ar iespaidīgu skaņu. Ierīce ir tikai 35 mm augsta, un tās dizains veidots, lai to varētu neuzkrītoši novietot zem televizora un tā labāk iekļautos lakoniskā interjerā un piesķirtu telpai modernāku izskatu. Neraugoties uz nelielo izmēru, SoundPlate iekļauj jaudīgu 4.1 kanālu sistēmu ar iebūvētiem duālajiem subvuferiem.

LG SoundPlate

4.1 kanālu audio sistēma rada lielisku skaņu, pateicoties augstas kvalitātes digital-to-analog (DAC) pārveidotājam un skaļruņiem ar duāliem neodīma magnētiem. Šādi magnēti galvenokārt sastopami premium klases audio iekārtās un astoņas reizes pārsniedz parasto magnētu jaudu.

LG SoundPlate piedāvā arī optimizētus skaņas uzstādījumus. Ierīces uzstādījumus var mainīt, lai lietotājs spētu sadzirdēt ikvienu ziņu vai raidījumā izskanējušo frāzi, bet, pārslēdzoties uz Cinema Mode ar vienas podziņas palīdzību, uzstādījumi tiek ideāli pielāgoti apkārtējās skaņas raidīšanai filmu atskaņošanas laikā.

LG SoundPlate

Tāpat LAP340 ir viegli instalējams, to var savienot ar TV ar bezvada interneta vai viena vienīga vada palīdzību, lai lietotāju mājas interjeru nebojātu nepievilcīgi kabeļi. Tikpat ērti ir iespējams straumēt mūziku un citus audio failus no datora, planšetdatora, viedtālruņa u.c. ar Bluetooth savienojuma palīdzību.

LG SoundPlate ir viegli lietojams un vietu taupošs audio sistēmas risinājums, kas nodrošina augstas kvalitātes skaņu īstai mājas kinoteātra pieredzei. Ideāli piemērots 32 līdz 55 collu lieliem televizoriem.