Ieskats gaidāmajās 2014. gada LG tendencēs

Sākot no tehnoloģijām un beidzot ar izklaidi, katra jauna gada sākums ir lieliska izdevība, lai varētu gūt ieskatu jaunākajās un aizraujošākajās tendencēs. Jaunākās tehnoloģiju tendences katru gadu tiek atrādītas CES elektronikas izstādē, un arī šogad mēs prezentējām mūsu 2014. gada jaunākās inovācijas un produktu līnijas dažādos tirgos.

LG webOS

Vienalga, vai tā ir satriecoša attēla kvalitāte, kas padara TV attēlus gluži kā dzīvus, vai pavisam jauns veids, kā ērti lietot TV, mēs atkal esam ierakstījuši savu vārdu TV industrijas vēsturē ar mūsu radošumu un inovācijām, lai uzlabotu jūsu TV skatīšanās baudījumu. Ne mazāk svarīgi – LG prezentēja šobrīd ļoti aktuālos valkājamās tehnoloģijas risinājumus. Lasi un uzzini vairāk par 2014. gada tehnoloģiju tendencēm!

TV tirgus tendence Nr.1 – Koncentrēšanās uz neatvairāmu attēla kvalitāti

Kas ir pirmais faktors, ko ņemat vērā, kad iegādājaties jaunu televizoru? Tā ir attēla kvalitāte, vai ne? Ar bagātāku un daudzveidīgāku saturu filmās, spēlēs un interaktīvajā saturā, kas arvien ātrāk tiek papildināts, pieprasījums pēc neatvairāmākas un dzīvīgākas TV attēla kvalitātes, ar kuru baudīt saturu, kļūst arvien lielāks.

LG OLED TV

Lai apmierinātu pieprasījumu un noteiktu latiņu tam, kādai vajadzētu būt jaunākās paaudzes TV attēla kvalitātei, LG kārtējo reizi ir pacēluši šo latiņu, prezentējot jaunāko ULTRA HD TV un OLED TV produktu līniju CES 2014 izstādē. Lieki teikt, ka mediji un industrijas eksperti bija sajūsmā par mūsu moderno ierīču sniegtajām iespējām. Piemēram, “CNET” daiļrunīgi norādīja, ka LG pieder „rekordskaits ar tehnoloģijām, kuras pirmās ir parādījušās tirgū”. “PC MAG”, kas ir viens no uzticamākajiem patērētāju medijiem, komentēja, ka „pāreja uz ULTRA HD video notiek pilnā sparā” un LG ir līderi šajā industrijā.

LG ir pirmie, kuri veiksmīgi spējuši plašākam patērētāju lokam piedāvāt ULTRA HD TV tehnoloģiju, kura sevī ietver 4X lielāku rezolūciju nekā FULL HD, radot 84 collu lielo ULTRA HD TV modeli, kurš tika prezentēts 2012. gada augustā. 2013. gada CES LG savam pasaulē pirmajam ULTRA HD TV piedāvājuma klāstam pievienoja arī 55 collu un 65 collu ULTRA HD TV modeļus. 2014. gadā LG vēlreiz paplašināja horizontu savam piedāvājumam, pievienojot visdažādāko izmēru ULTRA HD TV modeļus, sākot no pasaulē pirmā 105 collu lielā CURVED ULTRA HD TV (105UC9) līdz praktiskākiem un pieejamākiem modeļiem. Lieki teikt, ka visa plašā ULTRA HD TV produktu līnija lietotājam piedāvā neaizmirstamu attēla kvalitāti.

LG Curved OLED TV

Lai nodrošinātu lietotājiem pieejamu saturu, kas piemērots mūsu attīstītajām tehnoloģijām, LG ir izveidojis sadarbību ar starptautiskajām TV kompānijām, lai kopā varētu radīt 4K saturu, lai lielāks skaits auditorijas varētu izbaudīt visaptverošās priekšrocības, kuras sniedz 4K izklaide.

OLED TV lauciņā LG ir sasnieguši jaunu pavērsienu ar to, ka ir prezentējuši pasaulē pirmo plakano, ieliekta ekrāna un tagad arī 77 collu izmērā pieejamo televizoru 4K Flexible OLED TV. Tas, kas atšķir LG Flexible OLED TV no jebkura cita TV pasaulē ,ir tas, ka ekrāna ieliekumu var kontrolēt ar TV pulti, lai sasniegtu skatītājam vēlamo. Šis modelis saņēma daudzu kāroto CES 2014 Inovāciju balvu, kā arī tika nosaukts par televīzijas evolūcijas soli pretī jaunajai TV paaudzei.

TV tirgus tendence Nr.2 – gudrāks TV lietotne ar webOS

Smart TV tehnoloģijai kļūstot vecākai, veidi, kā lietotāji izbauda Smart TV, kļūst krietni dažādāki. Vadošie mediji jau ir norādījuši uz pāris vietām, kuras tie redz kā izšķirošas Smart TV nākotnē – un LG stratēģiski rāda ceļu šajā lauciņā.

“ENGADGET” raksta, ka „LG pārnesa webOS uz lielā ekrāna un tā bija lieliska ideja.” Jaunās Smart TV operētājsistēmas webOS skaistums slēpjas tajā, ka tā sniedz brīvību lietotājam un ir vienkārši izmantojama.

WebOS izmanto kustības sensorus, kas atrodas TV pultī, lai ļautu lietotājam kontrolēt kursoru, kurš atrodas TV ekrānā. WebOS platforma ir paredzēta, lai krietni atvieglotu Smart TV lietotāja pieredzi ar Magic Remote tehnoloģijas palīdzību.

LG Smart televizori, kuri atbalsta webOS saviem lietotājiem sniegs lielāku brīvības pakāpi, nekā iepriekšējie televizori. Piemēram, lietotāji var vienkārši meklēt un baudīt YouTube saturu vai meklēt informāciju internetā, kāmēr skatās pārraides televīzijā – un tas viss tikai viena, divu klikšķu attālumā, pateicoties Magic Remote. Turklāt sākotnējās iestatīšanas process ir jautrs un tam ir viegli izsekot bez jebkādiem sarežģītiem un apgrūtinošiem soļiem, kas parasti ir jāveic, aktivizējot TV.

Valkājamās tehnoloģijas tendence

Starp visām valkājamajām ierīcēm, kuras šogad tika prezentētas CES 2014 konferencē, LG pārnēsājamo tehnoloģiju klāsts, kas sastāv no LG Lifeband Touch un LG Heart Rate Earphones, saņēma papildu uzmanību. Būdams tendenču noteicējs, LG kombinēja svarīgākās fitnesa tehnoloģijas ar komfortabliem dizainiem un saderību ar citām ierīcēm.

LG Lifeband Touch un LG Heart Rate Earphones ir ideāli rīki, lai varētu monitorēt personīgo labsajūtu un sasniegt savus fitnesa mērķus. Tiem, kuriem citu uzņēmumu modeļi šķiet dizainiski nepievilcīgi, LG valkājamie fitnesa produkti būs tieši laikā –  aproces un austiņu aksesuāri perfekti sader kopā ar jūsu ikdienas stilu.

“Huffington Post” ir atzīmējuši, ka šai industrijai ir jāvelta papildu uzmanība un, spriežot pēc jau tirgū esošo gadžetu popularitātes, izskatās, ka šī kategorija strauji attīstīsies arī 2014. gadā.

Mums priekšā ir aizraujošs 2014. gads!

Tagad jūs esat iepazinušies ar  3 lielākajām tehnoloģiju tendencēm, kurām sekot 2014. gadā. Būs fascinējoši vērot, kā šīs tendences tiek īstenotas reālos produktos un pakalpojumos, kas tiks laisti apgrozījumā šogad un turpmāk. Bet tiem, kas vēlās “nogaršot” jaunākās tehnoloģijas jau tagad – LG piedāvājumā jau ir daudzi lieliski, jauni produkti, kas gaida, lai jūst tos atklātu un izpētītu!