LG plāno piesaistīt jaunus LTE viedtālruņu lietotājus ar jauno LG F70

Lai nostiprinātu savas pozīcijas 4G tirgū LG Electronics, iepazīstinājuši ar savu jauno viedtālruni – LG F70, kurš pirmo reizi tika prezentēts 2014. gada Pasaules Mobilajā kongresā MWC, kas šonedēļ norisinājās Barselonā. Jaunais viedtālrunis ir aprīkots ar jaunāko Android KitKat operētājsistēmu un četru kodolu procesoru, lai apmierinātu miljoniem jauno LTE lietotāju vēlmes visā pasaulē.

LG F70

LG ir ilglaicīgs industrijas līderis LTE tīkla tehnoloģiju patentos, kā arī strādā pie tā, lai 4G ierīces darītu pieejamākas starptautiskajai auditorijai. Saskaņā pētniecības un konsultāciju firmas „TechIPM”, kas specializējas patentos, janvāra ziņojumu, LG ir industrijas līderis ar 288 „ LTE-A Standard Essential” patentiem, kas reģistrēti gan ASV Patentu un preču zīmju birojā, gan Eiropas Oatentu birojā – kopumā 23 % no visiem reģistrētajiem patentiem LTE tīkla kategorijā.

Jaunajam F70 viedtālrunim ir plāns un kompakts korpuss ar 4.5 collu  WVGA IPS displeju un  1.2 Ghz Quad-Core procesoru, kas tiek darbināts ar izņemamu 2,440mAh bateriju, kurai ir vislielākā kapacitāte šajā klasē, kas nozīmē, ka lietotājam būs iespēja izbaudīt LTE ātrumu bez vajadzības uzlādēt viedtālruni dienas vidū. F70 plānais un gludais dizains veicina vieglu viedtālruņa lietojamību un iespēju tālruni ērti satvert. Jaunais tālrunis aprīkots ar „Easy Home” tehnoloģiju, kas vienkāršo ekrāna sākumlogu un palielina ikonu un burtu lielumu, lai jaunajiem lietotājiem būtu vieglāk pierast pie jaunā viedtālruņa.

LG F70

LG F70 iekļauj arī LG jaunāko lietotāju pieredzes (UX) tehnoloģiju „Knock Code”, kas ir populārās funkcijas „KnockON” jaunākā versija, ar kuru pirmo reizi saskārās LG G2 viedtālruņa īpašnieki. Nesen veika pētījuma rezultāti pierādīja, ka lietotāji atbloķē savus viedtālruņus vairāk kā 100 reizes dienā, un LG nolēma ar lietotājiem ērtu atbloķēšanas funkciju aprīkot arī citus, ne tikai G sērijas viedtārluņu modeļis, tādējādi piedāvājot augstāku drošības un ērtības līmeni plašākai auditorijai. Knock Code ļauj viedtālruņa lietotājiem gan ieslēgt aparātu, gan atbloķēt to ar vienu, vieglu soli – uzspiežot personalizētu pieskārienu rakstu uz tālruņa displeja. Knock Code piedāvā lielas drošības iespējas, jo atbloķēšanas kombinācija tiek uzspiesta uz pilnībā melna ekrāna, izmantojot no 2 līdz 8 pieskārieniem, kas ļauj izveidot 80 tūkstošus dažādas iespējamās kombinācijas. Knock Code var ievadīt uz jebkuras viedtālruņa displeja daļas, kas padara raksta ievadi ar vienu roku ļoti vienkāršu.

Pamatspecifikācija:
–    procesors: 1.2 GHz Quad-Core

–    displejs: 4.5 collas, WVGA IPS (800 x 480, 207 ppi)

–    atmiņa: 4 GB / 1 GB RAM / microSD slot (up to 32 GB)

–    kamera: aizmugures kamera 5.0MP AF / Front VGA (640 x 480)

–    baterija: 2,440mAh (izņemama)

–    operētājsistēma: Android 4.4 KitKat

–    izmērs: 127.2 x 66.4 x 10.0mm