Pasaules Mobilajā kongresā LG atzīts par inovatīvāko uzņēmumu

Pasaules Mobilajā kongresā LG Electronics (LG) tika nosaukts par 2014. gada inovatīvāko ierīču ražotāju. Global Mobile Award ir prestižākā un nozīmīgākā balva mobilo tehnoloģiju nozarē. To sponsorē GSMA balvu komiteja, kuru pārstāv mobilo tehnoloģiju speciālisti un analītiķi.

LG MWC 2014 balva “Mēs esam gandarīti, ka GSMA no daudzajiem uzņēmumiem mobilo tehnoloģiju nozarē izvēlējās ar šo balvu pagodināt tieši LG,” teica LG Mobile mārketinga komunikācijas nodaļas viceprezidents Kriss Jī (Chriss Yie). “Inovācijas ir LG panākumu atslēga. Pagājušajā gadā iegūtā Labākā viedtālruņa balva Pasaules Mobilajā kongresā un šī gada balva par inovatīvāko ierīču ražotāju ir pierādījums, ka smags darbs un pūles noteikti atmaksājas.”

Šogad Mobilo tehnoloģiju kongresā LG iepazīstināja ar astoņiem jauniem viedtālruņu modeļiem – G Pro 2, G Flex, G2 mini, F Series III, sniedzot tiem kopēju nosaukumu “Knock and discover tomorrow” (Pieskaries un atklāj rītdienu).

  • mankulito

    neesmu redzejis gan neko inovativu no lg.

  • KevinChase

    smart tv, lielākie tv ekrāni, tās ir divas pirmās lietas, ko varu uzrakstīt par LG. Pasaki vēl, ka par šiem abiem neesi neko dzirdējis.

  • mankulito

    nu ja, nevienam citam jau nav lieli displeji un smart tv.