LG Ultra HD displeji, video siena, caurspīdīgs ekrāns, Smart Hotel televizori un citi jaunumi izstādē ISE 2014

LG Electronics (LG) Amsterdamā no 4. līdz 6.februārim notiekošā izstādē Integrated Systems Europe 2014 (ISE) prezentēs iespaidīgu bizness biznesam (B2B) displeju produktu klāstu. Izstādes laikā LG iepazīstinās ar jaunākajiem produktiem, tostarp lielizmēra Ultra HD izkārtnēm, video sienu ar pasaulē šaurāko rāmju platumu un Smart Hotel televizoru, kas aprīkots ar jauno webOS platformu.

LG 98-INCH ULTRA HD DIGITAL SIGNAGE[1]

Lielizmēra ekrānu ULTRA HD digitālās izkārtnes

LG milzīgajai 105 collu Ultra HD komerciālajai izkārtnei ir četras reizes lielāka izšķirtspēja nekā Full HD ekrāniem, tādējādi nodrošinot izteiksmīgus attēlus ar satriecošu detaļu līmeni. 21:9 attiecības ekrāns ir ideāli piemērots, lai attēlotu visa veida saturu, sniedzot klientiem plašas attēlojuma telpas brīvību, lai reklamētu savu zīmolu. LG 105 collu Ultra HD ekrāns arī piedāvā vairākus uzstādīšanas veidus – to iespējams novietot vertikāli vai horizontāli.

LG 98 collu Ultra HG digitālā izkārtne nodrošina Ultra HD (3840 x 2160) izšķirtspējas pārākumu 16:9 ekrāna attiecības formātā. Aprīkoti ar iebūvētiem dekoderiem gan 105 collu, gan 98 collu ekrāni spēj atšifrēt H.264 un HEVC H.265 signālus 30 vai 60 kadros sekundē.

LG 84 collu Ultra HD skārienjutīgais modelis ir lielisks interaktīvās izkārtnes risinājums, kam ir desmit punktu skārienu ekrāns ar augstu reakcijas līmeni. Šo modeli iespējams izmantot dažādiem nolūkiem – kā karti sabiedriskās vietās, izglītības platformu skolās un muzejos vai kā pārdošanas rīku mazumtirdzniecības veikalos. LG 84 collu ekrānu pret nosmērējumiem aizsargā izturīgs pārklājums, kas samazina pirkstu nospiedumu un netīrumu redzamību, lai virsma un ekrānā attēlotie attēli izskatītos kristālskaidri.

LG 105-INCH ULTRA HD DIGITAL SIGNAGE[1]

Video siena

Garantējot jebkura apmeklētāja uzmanības piesaistīšanu, LG video siena lepojas ar rāmi, kura platums ir vien 3,5 milimetri. Šis gigantiskais ekrāns savaldzinās lielu apmeklētāju skaitu, nodrošinot translācijas sporta arēnās vai demonstrējot koncerta tiešraidi. LG patentētā SuperSign programmatūra ietver audio kalibrēšanas un rediģēšanas funkcijas, kuras iespējams pielietot dažādām ekrāna konfigurācijām.

LG tāfele

Pielāgota modes un mazumtirdzniecības nozarei, 55 collu Full HD LG tāfele funkcionē kā spogulis un augstas kvalitātes skārienjutīgs displejs. Tā arī nodrošina klientiem iespēju izvēlēties divus atšķirīgus pielietojuma režīmus – Virtual Fitting un Home Board. Virtual Fitting ļauj veikala apmeklētājiem uz ekrāna izveidot viņu pašu 360 grādu attēlojumu, lai virtuāli „uzlaikotu” apģērbu un aksesuārus bez nepieciešamības doties uz uzlaikošanas kabīni.

Savukārt Home Board funkcija nodrošina klientiem iespēju LG tāfelē demonstrēt dažādu saturu, tostarp fotogrāfijas, ziņu rakstus un laika apstākļu jaunumus. Viesnīcas viesu istabā LG tāfele var tikt izmantota kā spogulis, kā arī informācijas un ar viesnīcu saistītu piedāvājumu iegūšanas avots.

LG 55-INCH FULL HD LG BOARD[1]

Caurspīdīgs ekrāns

LG 47 collu Full HD caurspīdīgais ekrāns ir moderns produkts, kas paredzēts mazumtirdzniecības nozarei. ISE 2014 izstādē LG demonstrēs, kā tā uzlabotais, caurspīdīgais ekrāns var nodrošināt jaunu dimensiju preču mārketingam veikalā. Demonstrējot interaktīvu reklāmas saturu, tostarp dzīvesveidu attēlus, aprakstus un pielietojuma piemērus, ekrāns lieliski saskaņojas ar reāliem produktiem un apkārtējo vidi.

Smart Hotel televizors

LG intuitīvās Magic Remote tālvadības pults un webOS apvienojums nodrošina viesiem iespēju viegli pārlūkot un izvēlēties labākās izklaides iespējas savos numuriņos, noskaidrot vietējo pasākumu informāciju un izmantot īpašo reklāmu priekšrocību. Vispusīgs pārvaldības rīks Pro:Centric atvieglo iestatīšanas procesu, nodrošina noderīgas kontroles funkcijas un ļauj LG Hotel televizoram savienoties ar serveriem, lai piekļūtu VoD saturam, viesnīcas informācijai un kanālu sarakstam.

LG platformu iespējams pielāgot katra klienta vajadzībām, izmatojot jaunu saskarnes veidni un Smart Home komerciālo versiju. Papildus tam, Remote Management System (RMS) nodrošina viesnīcas IT personālam iespēju uzraudzīt, kontrolēt un atjaunināt atsevišķus televizorus no centralizētas atrašanās vietas.

Turklāt SmartShare ļauj viesiem LG Hotel televizoram pievienot savas personīgās ierīces, izmantojot MHL, Miracast vai WiDi savienojumu, lai attēlotu papildu saturu uz otra ekrāna. Tikmēr History Auto Delete funkcija sniedz viesiem dvēseles mieru, automātiski izdzēšot skatīšanās informāciju, kad televizors tiek izslēgts.