LG iepazīstina ar pirmo viedo ierīci, kas atbalsta HomeChat funkciju

LG Electronics prezentēs savu pirmo produktu ar inovatīvo HomeChat ™ pakalpojumu, kas izmanto dabisko valodas apstrādi (NLP), kas ļauj cilvēkiem komunicēt, kontrolēt, uzraudzīt un koplietot saturu ar citiem LG produktiem, izmantojot populāro mobilās ziņapmaiņas aplikāciju LINE. Pirmais šāda veida produkts – LG Whisen RAC kondicionieris –  tika atklāts starptautiskajā elektronikas patērētāju izstādē CES 2014 janvāra sākumā. Sākotnēji ar HomeChat palīdzību ar kondicionieri varēs komunicēt Korejā.

HomeChat Ar HomeChat, lietotāji var “sarunāties” ar savu LG gaisa kondicionieri, izmantojot viedtālruni. Šo iespēju nodrošinās popularā bezmaksas ziņapmaiņas aplikācija LINE. Piemēram, lietotājs varēs nosūtīt tekstu “Es tagad dodos prom no biroja, atdzesē to līdz 20 grādiem,” un LG gaisa kondicionieris aprēķinās, kad ir nepieciešams ieslēgties, cik lielu ventilatora ātrumu iestatīt, lai sasniegtu vēlamo temperatūru brīdī, kad lietotājs ierodas mājās. Ar 310 miljoniem lietotāju visā pasaulē, aplikācija LINE ir pieejama visām lielākajām viedtālruņu platformām: Android, iPhone, Windows Phone, BlackBerry un Nokia Asha, kā arī personāldatoriem un klēpjdatoriem, kas darbojas ar Microsoft Windows vai Mac OS X.

Jaunākais LG Whisen RAC kondicionieris ir arī aprīkots ar daudzām jaunām tehnoloģijām, kuras nav atrodamas nevienā citā mājas gaisa kondicionierī. Saraksta augšgalā ir LG Natural Aroma funkcija, kas rada pilnīgi jaunu lietotāja ērtības līmeni. Natural Aroma nomierina sajūtas, izmantojot gaismas un skaņas, lai radītu relaksējošu un mierīgu vidi brīdī, kad gaisa kondicionieris darbojas. Citas novatoriskas funkcijas, ko piedāvā jaunākie LG gaisa kondicionieri, ir:

• Home Alarm funkcija, kas nosūta paziņojumu uz īpašnieka viedtālruni, ja kondicionieris uztver kustību mājās īpašnieka prombūtnes laikā.

• Ice Cool Power funkcija ar unikālo 4D gaisa plūsmas tehnoloģiju rada vēsu brīzi četros grādos pēc Celsija, kas ir vēsāks nekā parasts gaiss. Tas samazina gaisa temperatūru rekordīsā laikā.

•Iebūvēta kustības sensoru kamera seko līdzi lietotāja atrašanās vietai un ķermeņa temperatūrai, tādējādi pielāgojot LG RKP gaisa dzesēšanu.

• Super jonu ģenerators un četru pakāpju filtrēšanas sistēma novērš smalkās netīrumu daļiņas gaisā. Tas novērš alergēnu veidošanos un sliktu smaku.