LG Electronics tiecas būt vadošais ražotājs OLED TV un Ultra HD televizoru segmemtā

Jaunieceltais LG Electronics Home Entertainment uzņēmuma daļas prezidents plāno mainīt dinamiku pašreizējā televīzijas tirgū, atgūstot LG agrākās līderpozīcijas OLED TV tehnoloģijās un ražošanā. Tajā pašā laikā, LG mājas izklaides ierīču uzņēmuma prezidents un galvenais izpilddirektors Hjuņs Hoi Ha (Hyun-Hwoi) plāno paplašināt uzņēmuma Ultra HD TV un Smart TV piedāvājumus ar plašāku produktu klāstu, kas pārsniedz ierastās inovācijas.

LG prezidents

“Paredzams, ka 2014. gads būs gads, kad OLED TV tirgus strauji attīstīsies, izveidojot modernu ražošanu stratēģiskajās valstīs visā pasaulē. Mēs esam pārliecināti, ka LG virzīs OLED televizoru tirgu uz priekšu,” sacīja Ha kungs. “Šogad būs iespēja redzēt jaunu, izcilu Ultra HD un Smart TV televizoru prezentācijas, uzsverot mūsu jauno webOS platformu, kas parāda, cik patiesi gudrs var būt Smart TV.”

OLED TV

LG ir sasniedzis ievērojamus panākums, ieviešot savu pasaulē pirmo OLED TV ieliekto un elastīgo televizoru. Izmantojot viedo tālvadības pulti, izliekumu elastīgajā OLED televizora ekrānā var pielāgot skatīšanās situācijai un videi, piemēram, skatītāju skaitam vai skatīšanās attālumam. Izliekums ir regulējams, līdz ar to skatītāji var baudīt labāko televīzijas skatīšanās kvalitāti.

Divi jauni modeļi papildina pašreizējo izliekto OLED TV klāstu. Šie jaunie produkti ir 65 collas un 77 collas lieli OLED TV televizori, kas ir aprīkoti ar Ultra HD augsto izšķirtspēju. Paplašinātais OLED televizoru klāsts nostiprina LG līderpozīcijas nākamās paaudzes TV tirgū.

LG ir izveidojuši OLED TV ražošanas tīklu ar iekārtām, kas atrodas reģionos visā pasaulē. Ražošana jau ir uzsākta Brazīlijā, Ķīnā, Polijā, Taizemē un arī Meksikā, lai sāktu piegādāt OLED TV Ziemeļamerikas tirgum jau šogad.

LG TV

ULTRA HD TV

LG vēlas uzsākt darbību Ultra HD televīzijas tirgū ar pilnu ULTRA HD modeļu sēriju, sākot ar 49 collu izmēru līdz revolucionāram 105 collu izmēram diagonālē. Uzņēmuma plašā izvēle Ultra HD klāstā piedāvā nepārspējamu attēla kvalitāti, diferencētas funkcijas un satriecošu dizainu. LG izveidojuši arī pieejamākus televizoru modeļus, kas ļauj plašākai auditorijai baudīt iespadīgas izklaides iespējas 4K kvalitātē.

Lai lieottājiem būtu pieejams izraujošs saturs, LG ir izveidojis stratēģiskas apvienības ar vietējiem un starptautiskajiem televīzijas  apraides un kabeļtelevīzijas uzņēmumiem, lai kopīgi attīstītu 4K saturu. Visā pasaulē LG vēlas lietotājiem nodrošināt piekļuvi Ultra HD saturam, sadarbojoties ar vairākiem satura sniedzējiem, piemēram, Netflix un YouTube.

webOS

WebOS – dažādota lietotāju pieredze

Šogad, prezentējot webOS platformu, LG iepazīstināja patērētājus ar vienkāršāko un ērtāko Smart TV lietošanu līdz šim, padarot TV atkal vienkāršu un aizraujošu. Jaunā platformu atspoguļo attīstību un dizaina zināšanas LG Smart TV segmentā.

WebOS platformā balstītie LG Smart TV televizori sniedz lielāku brīvību nekā iepriekšējie televizoru modeļi. Piemēram, lietotāji var viegli meklēt un baudīt YouTube saturu vai veikt interneta pārlūkošanu, skatoties TV pārraides – to visu var paveikt tikai ar vienu vai diviem klikšķiem ar Magic Remote tālvadības pults palīdzību. Turklāt sākotnējais iestatīšanas process ir jautrs un viegli saprotams.

Globāla webOS izplatīšana LG Smart TV televizoros sāksies 2014. gada pirmajā pusē, sākotnēji Korejā, bet vēlāk arī citos reģionos.