Jaunā LV Smart TV webOS platforma nodrošina 4K straumēšanu

LG Electronics paziņojis par jauno 2014. gada Ultra HD TV televizoru līniju, kura darbojas uz LG patentētās webOS Smart TV platformas, kas atbalsta satura straumēšanu Ultra HD 4K kvalitātē no Netflix – pasaules vadošā interneta televīzijas tīkla. LG 2014. gada 4K TV līnija pirmo reizi tika prezentēta pavisam nesen – CES 2014 tehnoloģiju izstādē ASV.

 LG webOS

Televizori, kas gatavi nākotnei

LG 2014. gada ULTRA HD televizori sevī iekļauj jaunākos savienojumu standartus, satura aizsardzību un programmu kodējumu, kas nozīmē, ka tie ir viedoti tā, lai apstrādātu 4K izšķirtspējas straumēšanu. Lai nodrošinātu šo straumēšanu, televizorā ir iebūvēts 4K HEVC 60p dekoders. LG televizori spēj atšifrēt apraides signālus gan H.264., gan HEVC H.265 formātā.

Katrs jaunais televizors nodoršina jaunāko LG webOS Smart TV platformu, kas ietver intuitīvu lietotāja pieredzi, padarot Smart TV lietošanu vienkāršu. Lietotāji var pārvietoties uz priekšu un atpakaļ starp dažādiem servisiem un aplikācikām, kas ļauj ērti un ātri pārslēgties starp dažādiem logiem. Turklāt, WebOS LIVE Menu izvēlne piedāvā dažādu informāciju, funkcijas un saturu, tostarp TV šovu ieteikumus, kā arī meklēšanas lenti un iepriekš apskatītās programmas. LG un Netflix apspriedīs sadarbību, lai straumētu Ultra HD 4K saturu ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm.