LG stilīgās premium klases virtuves ierīces atstāj iespaidu CES 2014

LG Electronics 2014. gada Patērētāju elektronikas izstādē (CES 2014) izrādīja savu LG Studio premium virtuves ierīču līniju. LG apvienoja spēkus ar top produktu dizaineri Neitu Berkusu, lai radītu stila un inovatīvu tehnoloģiju apvienojumu – LG virtuves iekārtas, kas ir ne vien premium kvalitātes risinājums, bet arī personalizejams mājas papildinājums.

LG STUDIO

Berkuss, godalgots interjera dizaineris, televīzijas raidījumu vadītājs un New York Times pasludināts bestselleru autors, vislabāk pazīstams kā ASV populārā Opras šova dizaina eksperts, bet tagad viņš strādājis cieši kopā r LG Studio dizaina komandu, lai LG jaunākās tehnoloģijas atbilstu nākotnes virtuves dizaina tendencēm un augošajām paterētāju vajadzībām.

LG Studio iekļauj plašu virtuves sadzīves tehnikas klāstu, tajā skaitā iebūvējamās cepeškrāsnis, krāsns virsmas, mikroviļņu krāsnis un trauku mazgājamās mašīnas. Visiem modeļiem rūpīgi izstrādātajā produktu līnijā ir vienots un moderns dizains. Daudz vairāk nekā individuālas ierīces, kas savstarpēji kombinētas, katrs produkts LG Studio sērijā speciāli veidots, lai ideāli kalpotu kā daļa no pilnīga virtuves ierīču komplekta.

Papildinot LG lukstusa iebūvējamās virtuves iekārtas komplektu, iespaidīgs 42 collu Side-by-Side ledusskapis nodrošina 26,5 kubikpēdu (ap 0,75 kubikmetriem) ietilbību – lielāko savā klasē. Tāpat LG  CES 2014 izstādē izrādīja savu 25 kubikpēdu (0,70 kubikmetru) trīsdurvju ledusskapi Door-in-Door, ko var atvērt ar vienkāršu podziņu, lai lietotāji varētu ātri un viegli piekļūt saviem mīļākajiem dzērieniem un uzkodām, bet vienlaicīgi samazinātu aukstā gaisa zudumu pašā ledusskapī. Turklāt LG Studio komplekts veidots tā, lai ledusskapja durvju līnija būt vienā līmenī ar virtuves skapīšiem nemānāmāka iespaida radīšanai.

Premium klases stils un lielāka ērtība

Jaunais LG Studio iebūvējamais ledusskapis piedāvā lielāku ietilpību, pie tam, pateicoties pārdomātai organizēšanas sistēmai, lietotājs var piemērot dažādu elementu izmantojumu pēc savām vajadzībām. Jaunam modelim ir arī LG inovatīvā SpacePlus ledus ierīce, kas atbrīvo nozīmīgu augšējā plaukta vietu, tā vietā ledus ierīce ievietota ledusskapja durvīs.

LG Smart Cooling Plus tehnoloģija ar Dual Evaporators iztvaicētāju ātri reaģē uz mitrumu un temperatūras maiņu, lai uzturētu ēdienu svaigu. Digitiālie sensori, kas iebūvēti svaigo produktu nodalījumā, arī monitorē temperatūras un mitruma līmeni, lai uzturētu ideālu temperatūru ēdiena uzglabāšanai. Vēl jo vairāk, Fresh Air Filter un Multi-Air Flow stratēģiski izvietotās ventilācijas atveres katrā sektorā palīdz aptvert ēdienu ar auksto gaisu.

Visiem Studio līnijas ledusskapjiem piesķirts Energy Star sertifikāts, atzīstot to enerģijas efektīvo izmantotošanu. Ledusskapjos izmantots LG Inverter Linerar Compressor kompresoru veids, viens no uzņēmuma četriem pamattehnoloģiju veidiem. Rēķinoties ar lielāku efektivitāti, ledusskapja motoram piesķirta 10 gadu ražotāja garantija.

Jaudīga mazgāšana bez iepriekšējas sagatavošanas

LG TrueSteam tehnoloģija liek aizmirst trauku skalošanu pirms mazgāšanas trauku mazgājamajā mašīnā, jo izmanto augstas temperatūras tvaiku ar rūpīgi tēmētu spiediena plūsmu, tādējādi notīrot traukus un padarot tos mirdzošus. Tvaika plūsmas temteratūra un spiediens tiek pielāgots ar iebūvēta tvaika ģeneratora palīdzību, kas nodrošina, ka tvaika plūsma būtu pietiekami spēcīga, lai notīrītu ēdiena paliekas, bet tajā pašā laikā pietiekami maiga, lai nebojātu trauslus traukus.

Pateicoties SmartRack pārdomātajam dizainam, trauku mašīnas iekšpuse piedāvā lielāku lietotāja ērtību un pielāgojamu vietu, lai tajā varētu ievietot arī lielas, neparasta izmēra bļodas, pannas, dēlīšus un citus traukus. Kamēr citas trauku mašīnas piedāvā tikai divu līmeņu plauktiņus trauku izvietošanai, LG TrueSteam komplektā ir arī augstumam pielāgojamas trešā plauktiņa restītes, kas ideāli piemērotas salātu dakšām, pārtikas slotiņām, koka lāpstiņām u.c. lieliem virtuves piederumiem.

Pilns iebūvētais gatavošanas komplekts

Paturot prātā to, ka lietotājiem ir atšķirīgi ēdiena gatavošanas stili un vēlmes, LG Studio piedāvā pilnu komplektu ar nepieciešamo aprīkojumu – gāzes un elektriskās virsmas, parastās vai dubultās iebūvējamās cepeškrāsnis, mikroviļņu krāsnis u.c. Tādām ierīcēm kā iebūvējamā cepeškrāsns ir arī  Gourmet Recipe Bank recepšu krājums ar 100 recetēm, no kurām 42 ir krāsnī iepriekš ieprogrammēts gatavošanas režīms. LG Studio modulārais dizains atļauj arī veidot pielāgotu virtuves aprīkojumu, kas atbilst katra lietotāja individuālajam gatavošanas stilam.